Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Autobusy wracają na Saperską

Od niedzieli 23 października autobusy linii numer 8 będą znów kursować ulicą Saperską, zarówno z Dworca na Czyżykowo, jak i w przeciwnym kierunku.

Jednocześnie z alei Zwycięstwa znikną tymczasowe przystanki tej linii. Ta zmiana związana jest z kończącym się pierwszym etapem remontu ulicy Jedności Narodu. Już od kilku dni kierowcy korzystają z nowej nawierzchni a także z ronda, które wybudowano na skrzyżowaniu z ulicą Saperską.

Na remontowanym odcinku wciąż trwają jednak prace kosmetyczne oraz odbiory. Oficjalnie zostanie on otwarty w poniedziałek. Dodajmy, że drugi etap modernizacji ulicy Jedności Narodu ma zakończyć się do 30 listopada.

 

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 23:35 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 07:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Sportowa Tetka - aktualności (684), Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:25 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (16 lipca 2019 r.)

  • 07:45 - Jubileusz 95-lecia Męskiego Chóru Echo

    Koncert Wiosenny Chóru Echo, uświetniający również 95-lecie zespołu. Gośćmi są soliści operowi - Anna Fabrello i Łukasz Wroński (22 kwietnia 2018)

  • 09:05 - Noc Bibliotek 2017

    Relacja z wydarzeń zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie w ramach trzeciej edycji Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek z 3 czerwca 2017 r. Spotkania z autorami książek, muzyczne występy, wystawy i czytanie reżyserowane "Sztuki kochania" Owidiusza

  • 09:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Sportowa Tetka - aktualności (684), Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:25 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (16 lipca 2019 r.)

  • 09:45 - II Tczewski Festiwal Gitarowy

    Fragment Koncertu Galowego. Występ trzech solistów - gości specjalnych oraz dyrektora festiwalu Bartosza Paprota - z orkiestrą kameralną Progress

  • 10:00 - Festiwal Twórczości Kociewskiej 2017

    Gala finałowa X Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego. Program wspomnieniowy połaczony z koncertem i promocją książki (24 listopada 2017)

  • 11:00 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Sportowa Tetka - aktualności (684), Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:25 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (16 lipca 2019 r.)

  • 12:45 - Milioner nędzarzy

    Spektakl w wykonaniu tczewian - sceny z życia świętego Wincentego a Paulo (2017)

  • 14:30 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM