Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Autobusy wracają na Saperską

Od niedzieli 23 października autobusy linii numer 8 będą znów kursować ulicą Saperską, zarówno z Dworca na Czyżykowo, jak i w przeciwnym kierunku.

Jednocześnie z alei Zwycięstwa znikną tymczasowe przystanki tej linii. Ta zmiana związana jest z kończącym się pierwszym etapem remontu ulicy Jedności Narodu. Już od kilku dni kierowcy korzystają z nowej nawierzchni a także z ronda, które wybudowano na skrzyżowaniu z ulicą Saperską.

Na remontowanym odcinku wciąż trwają jednak prace kosmetyczne oraz odbiory. Oficjalnie zostanie on otwarty w poniedziałek. Dodajmy, że drugi etap modernizacji ulicy Jedności Narodu ma zakończyć się do 30 listopada.

 

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1470), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:35 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 18 lutego 2019)

  • 07:50 - Miss i Mister Złotego Wieku 2017

    Cygański wieczór - impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w CKiS przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (31 marca)

  • 09:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1470), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 18 lutego 2019)

  • 09:50 - 40 lat minęło

    Jubileusz 40-lecia Centrum Kultury i Sztuki z gościem honorowym Ryszardem Karczykowskim (19 marca 2016)

  • 11:25 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer HD w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1470), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:35 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 18 lutego 2019)

  • 12:55 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer HD w mieście

  • 17:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    PREMIERA! Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1471), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 17:40 - Pytania do Prezydenta

    PREMIERA! Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (19 lutego 2019)

  • 17:55 - Muzyczne Zoo

    Z naszego archiwum. Koncert chóru dziecięcego Passionatka (kwiecień 2015)

  • 18:45 - Jesteśmy z Ziemi Tczewskiej. KGW Czarlin

    Z naszego archiwum. Spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich z Czarlina zorganizowane przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej w Fabryce Sztuk (2015)

  • 19:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1471), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 19:40 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (19 lutego 2019)

  • 19:55 - Dzień Austrii w Tczewie

    Z naszego archiwum. Konferencja historyczna w MBP z okazji narodowego święta Austrii z udziałem konsula tego kraju (październik 2015 r.)

  • 21:00 - Wrześniowe Targowisko 2016

    Z archiwum TV TeTka. Relacja z plenerowego Wrześniowego Targowiska na tczewskiej Starówce (2 września 2016 r.)

  • 21:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1471), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 21:40 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (19 lutego 2019)

  • 21:55 - Festiwal Twórczości Kociewskiej 2015

    Z naszego archiwum. Gala finałowa VIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

  • 22:45 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM