Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Gang Marcela w kościele Kolbego

Koncerty bożonarodzeniowe organizowane na Osiedlu Staszica to już tradycja. W poprzednich latach w kościele parafialnym mogliśmy usłyszeć m.in Eleni i zespół Vox. Tym razem na koncercie kolęd wystąpił Gang Marcela.

Jest to polska grupa muzyczna wykonująca country pop. Zespół składa się z Barbary Trojan, Jana Malińskiego i Marcela Trojan. Formacja zadebiutowała w 1979 roku nagraniami dla Polskiego Radia.

Gościnnie w koncercie parafialnym w kościele św.  Maksymiliana Kolbego wzięła udział Emilia Kalinowska, która zaśpiewała kolędy takie jak „Jezus Malusieńki” oraz „Gdy Śliczna Panna”.

Gang Marcela zaprezentował zarówno znane pieśni Bożonarodzeniowe „Lulajże Jezuniu” czy „Bracia patrzcie jeno”, jak i również własne kompozycje.

Koncert miał charakter charytatywny. W jego trakcie została przeprowadzona licytacja, której przedmiotem były m.in bombki z autografem członków Gangu Marcela. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na budowę kościoła parafialnego na Osiedlu Staszica.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew (wydanie z 19 stycznia 2019)

 • 17:45 – Powitanie Błękitnej Armii

  Inscenizacja wydarzeń z 1920 r. powrotu Tczewa do Polski. Powitanie generała Hallera i jego żołnierzy na rynku Starego Miasta (2016)

 • 18:00 – Msza święta

  PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 10:00 w kościele NMP Matki Kościoła

 • 19:00 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew (wydanie z 19 stycznia 2019)

 • 19:20 – Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (15 stycznia 2019)

 • 19:40 – Tu stacja Tczew: O Pawle Adamowiczu

  Wiceprezydent Gdańska Wiesław Bielawski na antenie Radia Tczew 100,8 FM wspomina współpracę z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem

 • 20:15 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz zkamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Nasze patronaty:

Chcesz, byśmy patronowali Twojemu wydarzeniu? Napisz do nas koniecznie!
Pogoda Tczew z serwisu