Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Gwiazdy Mam Talent w CKiS

W Centrum Kultury i Sztuki można było zobaczyć familijny spektakl, zatytułowany „Bulle”. Został on oparty na występach trojga młodych artystów, którzy z powodzeniem prezentowali się w programie Mam Talent.

Bulle to imię dziewczynki o wielkiej wyobraźni i pragnieniu odkrycia swojego talentu. W Centrum Kultury i Sztuki “jej świat” w wyjątkowym spektaklu oglądały całe rodziny. Wielu widzów przyciągnęły gwiazdy znanego programu telewizyjnego Mam Talent.

Na scenie swoje umiejętności zaprezentowała Aleksandra Kiedrowicz, zwyciężczyni ósmej edycji Mam Talent. 23-letnia gimnastyczka pochodzi z Chojnic. Można o niej mówić akrobatka-artystka – sama dobiera muzykę, choreografię i kostiumy. Występowała już niemal na całym świecie, między innymi w Japonii i krajach zachodniej Europy
16-letni Maciej Partyka był objawieniem ubiegłorocznej edycji programu. Zachwycił telewidzów i jurorów swoim głosem pełnym wrażliwości i wokalnymi możliwościami. Śpiewał bardzo dojrzale, spodobał się również tczewskiej publiczności.

Największy aplauz wzbudził chyba pokaz iluzjonisty specjalizującego się w dmuchaniu baniek. Pochodzący z Gniezna Arkadiusz Gwizdała skradł serca wielu milionów telewidzów ubiegłorocznej edycji Mam talent. Został w naszym kraju prekursorem efektownych pokazów tak zwanych bubble artist. Był dociekliwy i uparty w dążeniu do celu, na przykład w zdobyciu specjalnych rekwizytów. Opłaciło się, dziś jest rozchwytywanym showmanem.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (20 marca)

 • 18:00 - Msza święta

  PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 08.00 w kościele farnym

 • 19:00 - ZKZ: Fachowcy w cenie, fachowcy na czas

  Program o Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie

 • 19:05 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:25 - Milioner nędzarzy

  Spektakl w wykonaniu tczewian - sceny z życia świętego Wincentego a Paulo

 • 21:00 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM