Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Harmonijne zmiany w SP Nr 11

W szkole podstawowej nr 11 szykują się zmiany, które mają zrewolucjonizować system nauki placówki.

„Jedenastka” przygotowuje się do wprowadzenia pewnych innowacyjnych zmian związanych z: likwidacją ocen z pięciu przedmiotów, likwidacją zadań domowych i o dziwo… likwidacją dzwonka.

Pojechaliśmy do szkoły, by porozmawiać na ten temat z jej dyrektorem Piotrem Kaczmarkiem. Czym uzasadnia zmiany, które już wkrótce miałaby być w szkole wprowadzone.

Poza zniesieniem tak zwanych „michałków”, o których wspomina dyrektor Kaczmarek kolejną propozycją jest likwidacja zadań domowych.

Jeśli wszystko pójdzie po myśli dyrektora i propozycje zostaną zaakceptowane przez radę rodziców oraz władze miasta to kolejny od września rok szkolny rozpocznie się w tej placówce po nowemu.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew (wydanie z 19 stycznia 2019)

 • 17:45 - Powitanie Błękitnej Armii

  Inscenizacja wydarzeń z 1920 r. powrotu Tczewa do Polski. Powitanie generała Hallera i jego żołnierzy na rynku Starego Miasta (2016)

 • 18:00 - Msza święta

  PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 10:00 w kościele NMP Matki Kościoła

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew (wydanie z 19 stycznia 2019)

 • 19:20 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (15 stycznia 2019)

 • 19:40 - Tu stacja Tczew: O Pawle Adamowiczu

  Wiceprezydent Gdańska Wiesław Bielawski na antenie Radia Tczew 100,8 FM wspomina współpracę z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem

 • 20:15 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz zkamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM