Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Kursy autobusów w Nowy Rok

Autobusy miejskie w sylwestra i Nowy Rok kursują według zmienionego rozkładu jazdy.

Miejski Zarząd Dróg w Tczewie informuje o zmianach w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej, które obowiązywać będą w Sylwestra i pierwszy dzień nowego roku.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie11 listopada 2019)

  • 07:30 - Niezapominajka 2018. Konkurs Patriotyczny

    Druga edycja wokalnego konkursu dla dzieci organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 11 oraz Centrum Kultury i Sztuki. Część patriotyczna konkursu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

  • 08:40 - Polskie drogi do niepodległości

    Film dokumentalny przedstawia historię powstania NSZZ Solidarność - pierwszego wolnego związku zawodowego w krajach obozu wschodniego (2005)

  • 09:20 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie11 listopada 2019)

  • 09:30 - Bóg, Honor, Ojczyzna

    Występ dzieci z Przedszkola Nr 8 - koncert pod opieką Agaty Sowy związany ze sto pierwszą rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości - (08 listopada 2019 r.)

  • 10:25 - Wieczór patriotyczny

    Spiewamy piosenki patriotyczne w SDK (2016)

  • 11:05 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie11 listopada 2019)

  • 12:30 - Wieczorek patriotyczny

    Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w Spółdzielczym Domu Kultury w Tczewie (2015)

  • 13:30 - Bóg, Honor, Ojczyzna

    Występ dzieci z Przedszkola Nr 8 - koncert pod opieką Agaty Sowy związany ze sto pierwszą rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości - (08 listopada 2019 r.)

  • 14:05 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM