Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Morsy pobiegną dla Paulinki

Tczewski Klub Morsów Przerębel organizuje charytatywną imprezę na zakończenie sezonu zimowych kąpieli. W najbliższą niedzielę, 2 kwietnia w Turzu nad jeziorem Damaszka odbędzie się IV Bieg Morsa dla Paulinki.

Mogą w nim wziąć udział nie tylko miłośnicy biegania, ale także osoby uprawiające nordic walking i spacerowicze. Zwieńczeniem imprezy będzie wspólna kąpiel morsów i biegaczy z całego Pomorza oraz ogłoszenie wyników z wręczeniem nagród, podczas którego odbędzie się licytacja piłki nożnej z autografem Roberta Lewandowskiego. Cały dochód z wpisowego i ze zbiórki do puszek zostanie przekazany fundacji prowadzącej Hospicjum Pomorze Dzieciom, które obejmuje opieką Paulinkę Citkowską. W najbliższej Rozmowie o… goście redaktora Krzysztofa Repińskiego opowiedzą o Biegu dla Paulinki oraz o charytatywnym celu na jaki będą zbierane podczas tej imprezy pieniądze. Premiera programu w środę, 29 marca.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 - Benefis Pawła Orkisza. U studni

  Koncert formacji U studni. Fragment benefisu z okazji 30-lecia Grupy Pass oraz 40-lecia działalności estradowej Pawła Orkisza (2014)

 • 18:00 - Msza Święta

  PREMIERA! Retransmisja mszy świętej, odprawionej w kościele NMP Matki Kościoła w Tczewie 21 października o godz. 10:00

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:20 - Walk Away i Urszula Dudziak

  Koncert z udziałem wybitnej jazzowej wokalistki, zwieńczony uroczystym nadaniem studiu muzycznemu CKiS imienia Adama Wendta, saksofonisty i kompozytora zespołu Walk Away (styczeń 2017 r.)

 • 21:00 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM