Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Mrozu na scenie centrum kultury

Mrozu – znany wokalista, kompozytor i autor tekstów – wystąpił w Tczewie. W sali Centrum Kultury i Sztuki zabrzmiały utwory z jego ostatniej płyty zatytułowanej „Zew” oraz starsze przeboje – na przykład “Jak nie my to kto?”.

Mrozu to artysta kompletny, a jego dar do tworzenia przebojów to nie wszystko. Jest muzykiem poszukującym różnej stylistyki, świetnie poruszającym się w wielu obszarach, a każda kolejna jego płyta zaskakiwała fanów. W 2009 roku nagrał debiutancki album „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Później było jeszcze mocniej – z albumu „Rollercoster” serca fanów podbił nie tylko utwór tytułowy, a także znany hit śpiewany w duecie z Thomsonem “Jak nie my to kto”. Na jego ostatniej płycie, czwartej w solowym dorobku, można znaleźć dużo odniesień do soulu, bluesa i rock’and’roll’a. Na albumie „Zew” pojawiły się bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują mroczną stronę ludzkiej natury.

Mrozu z zespołem występował w wypełnionej po brzegi sali Centrum Kultury i Sztuki. Charyzmatyczny artysta i jego instrumentaliści rozkręcili publiczność. To był wieczór z dobrą, energetyczną muzyką – były emocje oraz świetna zabawa przy znanych przebojach.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 17:35 - Piwnica św. Norberta

  Występ zespołu Piwnica św. Norberta na benefisie Pawła Orkisza (2014)

 • 18:00 - Msza Święta

  PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 11.00 z parafii w Turzu

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 19:15 - Piętnastolecie Ogrodów Sztuk

  Jubileuszowa impreza zorganizowana przez Tczewskie Towarzystwo Kulturalne Brama połączona z koncertem pt. "Muzyka i poezja z Krakowa" (2017)

 • 20:05 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM