Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Świąteczny koncert Jarzębinki

Na scenie Centrum Kultury i Sztuki wystąpiły dzieci z tczewskiego przedszkola Jarzębinka, które przygotowały koncert zatytułowany „Cud w Betlejem”.

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki rozbrzmiała kolędami, pastorałkami czy świątecznymi przebojami wykonanymi przez wychowanków Jarzębinki. Koncert rozpoczął się od znanego utworu z repertuaru czerwonych Gitar – jest taki dzień. Były też recytacje, czytanie fragmentu ewangelii i inscenizacje. W godzinnym bożonarodzeniowym programie wystąpiły dzieci z sześciu grup , czyli Sówki, Elfy, Misie, Gumisie, Kubusie i Gwiazdki. Mali aktorzy śpiewacy i tancerze byli gorąco oklaskiwani w wypełnionej po brzegi sali.

Scenariusz bożonarodzeniowego przedstawienia przygotowała rada pedagogiczna Jarzębinki pod kierunkiem dyrektor Janiny Mroczkowskiej. Aranżacją muzyczną zajęła się Agata Nadolna. Panie nauczycielki z Jarzębinki wraz z rodzicami zadbały również o scenografię oraz charakteryzację dzieci. Koncert “Cud w Betlejem” zakończył się odśpiewaniem angielskiej piosenki “White Christmas”.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Mirosław Pobłocki odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (wydanie z 18 września 2018)

 • 18:00 - Msza święta

  PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 9.30 w kościele św. Józefa

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:15 - Pytania do Starosty

  Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (17 września 2018)

 • 19:40 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM