Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Wieczór z Harlekinem

W Spółdzielczym Domu Kultury na tczewskich Suchostrzygach odbyła się nietypowa impreza pod hasłem „Wieczór z Harlekinem”.

Pod dość niecodziennym a już na pewno intrygującym tytułem krył się „Wieczór z Harlekinem”. Ten zaadresowany był głównie do młodych osób, dla których spotkanie to miało być odskocznią i oderwaniem się od laptopów i smatfonów. Okazją do zapoznania się z książkami – powieściami o tematyce miłosnej z serii Harlekin. Choć młodych przyszła zaledwie garstka – to wieczór tym, którzy przyszli na spotkanie upłynął w miłej i sympatycznej a nawet romantycznej atmosferze. A odbyło się ono w Spółdzielczym Domu Kultury na tczewskich Suchostrzygach.  Jego inicjatorką była Gertruda Pierzynowska, radna miejska, właścicielka 300-tu ”Harlekinów”, którymi chciała obdarować młodych, by ci mogli podczas długich zimowych wieczorów – zanurzyć się w romansidłach. Pomysł spotkania trafił na dobry grunt oraz przychylność Magdaleny Tomaszewskiej, kierownik spółdzielczego domu kultury, która również się w tę inicjatywę zaangażowała. Wieczór rozpoczął się od przypomnienia słów znanej piosenki „Powróćmy jak za dawnych lat”.

 

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 17:45 - Kociewie - kraina wśród lasów, jezior i rzek

  Z naszego archiwum. Program o walorach Kociewia z 2004 roku

 • 18:00 - Msza święta

  PREMIERA! Niedzielna msza święta z godz. 9:30 w kościele św. Józefa w Tczewie

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 19:20 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (10 września 2019 r.)

 • 19:40 - Nie ma mowy! Odcinek 15

  Magazyn językowy. Sylwia Leszka podpowiada, jak radzić sobie z pułapkami polszczyzny - uświadamia i wyjaśnia (13 września 2019)

 • 19:45 - Temat Tygodnia. Rodzinne Ogrody Działkowe

  Rozmowa na temat rodzinnych ogrodów działkowych, sposobu na zdrowe i aktywne spędzanie czasu. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Henryk Drewa, Marian Okapiec oraz Tomasz Baniecki (11 września 2019)

 • 20:20 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM