Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Autobusy będą jeździć inaczej

Od poniedziałku, 19 czerwca autobusy komunikacji miejskiej będą kursować zmienionymi trasami.

Wraz z rozpoczęciem remontu ulic Gdańskiej i Jedności Narodu nastąpi zmiana w organizacji ruchu w tym autobusowego. Już od najbliższego poniedziałku, 19 czerwca ulica Gdańska będzie jednokierunkową w stronę dworca i autobusy linii 2, 3, 4 i 7 będą kursowały jak dotychczas. Ulica Jedności Narodu na czas remontu będzie całkowicie wyłączona z ruchu komunikacji miejskiej.

Nie będzie to jedyna zmiana w komunikacji miejskiej. Z racji zbliżających się wakacji oraz okresu urlopowego o tydzień wcześniej – niż bywało to przed laty – wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy, który obowiązywać będzie już od 19 czerwca i potrwa do 31 sierpnia. Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów będą dostępne na stronie przewoźnika, a w formie papierowej rozwieszone są już w dużej gablocie na terenie Węzła Komunikacyjnego.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1238), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda

  • 07:35 - Zawody z pasją - leśniczy

    Program o ginących zawodach. W tym odcinku przyglądamy się pracy leśniczego - Sławomir Bróździak

  • 07:55 - Czytelniczy Ekspres: Busem przez świat

    O swoich wyprawach w MBP w Tczewie opowiadają Karol Lewandowski i Aleksandra Ślusarczyk z ekipy Busem przez Świat, autorzy książek z serii o podróżach za 8 dolarów (16 maja 2017)

  • 09:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1238), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda

  • 09:35 - Zawody z pasją - leśniczy

    Program o ginących zawodach. W tym odcinku przyglądamy się pracy leśniczego - Sławomir Bróździak

  • 09:55 - Koncert Jesienny 2014

    Z naszego archiwum. Występ Męskiego Chóru Echo i gości specjalnych - Tczewskiej Formacji Szantowej

  • 11:40 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1238), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda

  • 12:35 - Zawody z pasją - leśniczy

    Program o ginących zawodach. W tym odcinku przyglądamy się pracy leśniczego - Sławomir Bróździak

  • 12:55 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 17:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    PREMIERA! Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1239), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa Tetka Aktualności (614) i Pogoda

  • 17:40 - Kinotetka

    PREMIERA! Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych

  • 17:55 - Kulturalne Pogaduszki

    PREMIERA! Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (22 lutego 2018)

  • 18:10 - In memoriam 2015

    Z naszego archiwum. Krzysztof Zalef Zalewski - koncert specjalny festiwalu pamięci Grzegorza Ciechowskiego

  • 19:05 - Muzyczny Koktajl

    Teledyski polskich wykonawców

  • 19:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1239), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa Tetka Aktualności (614) i Pogoda

  • 19:40 - Kinotetka

    Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych

  • 19:55 - Kulturalne Pogaduszki

    Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (22 lutego 2018)

  • 20:10 - O Tadeuszu Mazowieckim - Roman Graczyk

    Sesja popularno-naukowa zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie z okazji 90 rocznicy urodzin Tadeusza Mazowieckiego - pierwszego premiera w pokomunistycznej Polsce. Część 1 - referat Romana Graczyka z krakowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej (wrzesień 2017 r.)

  • 20:55 - Muzyczny Koktajl

    Teledyski polskich wykonawców

  • 21:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1239), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa Tetka Aktualności (614) i Pogoda

  • 21:40 - Kinotetka

    Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych

  • 21:55 - Kulturalne Pogaduszki

    Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (22 lutego 2018)

  • 22:10 - Nie ma większej miłości

    Spektakl teatralny w Centrum Kultury i Sztuki. Dramat biograficzny o życiu Świętego Maksymiliana Kolbego w wykonaniu Nieformalnej Grupy Teatralnej działającej przy parafii świętego Józefa

  • 23:20 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM