Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Autobusy będą jeździć inaczej

Od poniedziałku, 19 czerwca autobusy komunikacji miejskiej będą kursować zmienionymi trasami.

Wraz z rozpoczęciem remontu ulic Gdańskiej i Jedności Narodu nastąpi zmiana w organizacji ruchu w tym autobusowego. Już od najbliższego poniedziałku, 19 czerwca ulica Gdańska będzie jednokierunkową w stronę dworca i autobusy linii 2, 3, 4 i 7 będą kursowały jak dotychczas. Ulica Jedności Narodu na czas remontu będzie całkowicie wyłączona z ruchu komunikacji miejskiej.

Nie będzie to jedyna zmiana w komunikacji miejskiej. Z racji zbliżających się wakacji oraz okresu urlopowego o tydzień wcześniej – niż bywało to przed laty – wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy, który obowiązywać będzie już od 19 czerwca i potrwa do 31 sierpnia. Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów będą dostępne na stronie przewoźnika, a w formie papierowej rozwieszone są już w dużej gablocie na terenie Węzła Komunikacyjnego.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1172), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (602) i Pogoda

  • 07:45 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki i premiery (20 listopada)

  • 07:55 - In Memoriam 2011

    Z archiwum TeTki. Koncert specjalny z okazji 10. rocznicy śmierci G. Ciechowskiego z udziałem m.in. K. Kiljańskiego, T. Makowieckiego, Pinnaweli i zespołu Dziewczyny

  • 09:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1172), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (602) i Pogoda

  • 09:45 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki i premiery (20 listopada)

  • 09:55 - Koncert Jesienny 2014

    Z naszego archiwum. Występ Męskiego Chóru Echo i gości specjalnych - Tczewskiej Formacji Szantowej

  • 11:40 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1172), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (602) i Pogoda

  • 12:45 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki i premiery (20 listopada)

  • 12:55 - Biesiada Literacka z Mirosławem Hermaszewskim

    Z naszego archiwum. Spotkanie autorskie w Fabryce Sztuk z 2011 roku prowadzone przez Krystiana Nehrebeckiego

  • 14:05 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście