Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Autobusy miejskie bez linii nocnej

Od 1 września obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusów miejskich, ale bez linii nocnej.

Miejski Zarząd Dróg oraz METEOR wprowadzają jesienny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w Tczewie, który obowiązywać będzie od najbliższego wtorku, 1 września. Nie będą już kursować autobusy nocne 01 – zostały one zawieszone, ale za to linia nr 3 będzie kursować w godzinach nocnych.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1558), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? i Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:35 - Temat Tygodnia. Remont placu manewrowego

    Rozmowa na temat wsparcia finansowego udzielanego przez samorządy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Andrzej Mróz oraz Kazimierz Ickiewicz. (26 czerwca 2019).

  • 08:00 - Miss i Mister Złotego Wieku 2019

    Złote czasy polskich seriali - impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w CKiS przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (12 kwietnia 2019) - część 1

  • 09:10 - Prawdziwy Dziadek

    Reportaż o budowaniu rodzinnych więzi. Dziadek Emil z wnukiem Oliwierem, pomimo wielu przeciwności, znaleźli pasję - nagrywają bajki

  • 09:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1558), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? i Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 - Temat Tygodnia. Remont placu manewrowego

    Rozmowa na temat wsparcia finansowego udzielanego przez samorządy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Andrzej Mróz oraz Kazimierz Ickiewicz. (26 czerwca 2019).

  • 10:05 - Miss i Mister Złotego Wieku 2019

    Złote czasy polskich seriali - impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w CKiS przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (12 kwietnia 2019) - część 2

  • 11:00 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1558), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? i Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:35 - Temat Tygodnia. Remont placu manewrowego

    Rozmowa na temat wsparcia finansowego udzielanego przez samorządy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Andrzej Mróz oraz Kazimierz Ickiewicz. (26 czerwca 2019).

  • 13:00 - In Memoriam 2017 - koncert Przemka Radziszewskiego

    Występ Przemka Radziszewskiego na XVI Festiwalu In Memoriam (26 sierpnia 2017)

  • 13:30 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM