Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Będą nowe wiaty autobusowe

Nowe wiaty autobusowe mają pojawić się na niektórych ulicach Tczewa – zapowiada dyrektor Zakładu Usług Komunalnych. Z pewnością znajdą się na ulicy Gdańskiej, Jedności Narodu i Starówce.

Mieszkańcom marzy się, aby w Tczewie były ładne, estetyczne i wygodne wiaty przystankowe. Żeby spełniały wymogi pasażerów a przy tym nie szpeciły wyglądem. Są przecież elementem infrastruktury miejskiej tworzącym określoną zabudowę a nawet charakter wkomponowując się w zabytkową strefę starówki. Okazją do wymiany niektórych wiat przystankowych będzie rozpoczęcie modernizacji ulicy Gdańskiej oraz kontynuacja przebudowy Jedności Narodu – zapowiedział gość „Rozmowy o…” Przemysław Boleski, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.

Dyrektor Boleski mówił też o możliwości montażu stylizowanych wiat na Starówce i nowych na Gdańskiej.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 17:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    PREMIERA! Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1582), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 17:40 - Graminator

    PREMIERA! Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie 19 lipca 2019)

  • 17:50 - Wieczór wspomnień o Romanie Landowskim

    Poetycki wieczór wspomnień o Romanie Landowskim. "Gdyby nie Roman Landowski" . Fabryka Sztuk (sierpień 2012)

     

     

  • 19:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1582), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 19:40 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki i premiery (19 sierpnia 2019)

  • 19:50 - Profesor Jan Strelau w MBP

    Spotkanie z pochodzącym z Tczewa znanym naukowcem-psychologiem w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie z 5. września 2015 r.

  • 21:10 - Prawdziwy Dziadek

    Reportaż o budowaniu rodzinnych więzi. Dziadek Emil z wnukiem Oliwierem, pomimo wielu przeciwności, znaleźli pasję - nagrywają bajki

  • 21:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1582), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 21:40 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki i premiery (19 sierpnia 2019)

  • 21:50 - Ballads Of Europe 2009. Wieczór angielski

    Z naszego archiwum. Koncert pieśni angielskich w wykonaniu Jarka Ziętka z zespołem, Dzidki Muzolf z zespołem i Apolinarego Polka na festiwalu ballady w Niepołomicach

  • 23:10 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM