Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Czy tczewskie autobusy są bezpieczne?

Niepokojące informacje napływają z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gdańsku, który skontrolował tczewskie autobusy. Z raportów wynika, że niektóre pojazdy miały niesprawne hamulce oraz ABS, co mogło zagrażać bezpieczeństwu pasażerów. Władze miasta twierdzą, że problem jest wyolbrzymiony przez ich przeciwników.

Wzmożone kontrole rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku i dotyczyły kilku przewoźników, jednak większość nieprawidłowości wykryto w pojazdach należących do miejskiego przewoźnika, czyli spółki Meteor. W ciągu ostatniego pół roku Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gdańsku szesnaście razy zatrzymał dowody rejestracyjne autobusów Meteora.

Spółka Meteor odmówiła nam komentarza w sprawie wykrytych usterek. W programie Pytania do prezydenta spytaliśmy Adama Burczyka o to, co władze miasta zamierzają zrobić z problemem przewoźnika.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1389), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka (661) i Pogoda

  • 07:40 - Miss i Mister Złotego Wieku 2012

    Z naszego archiwum. Impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w Centrum Kultury i Sztuki przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, część 1

  • 09:10 - Muzyczny Koktajl

    Teledyski polskich wykonawców

  • 09:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1389), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka (661) i Pogoda

  • 09:40 - Wieczór Szczerości z Kazimierzem Piechowskim

    Z archiwum TV TeTka. Spotkanie z uciekinierem z Auschwitz, żołnierzem Armii Krajowej, tczewianinem Kazimierzem Piechowskim (2014 r.)

  • 09:50 - Żana Biczewska

    Z naszego archiwum: Koncert znanej rosyjskiej pieśniarki w Tczewie z 2009 roku

  • 11:25 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1389), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka (661) i Pogoda

  • 12:45 - Miss i Mister Złotego Wieku 2012

    Z naszego archiwum. Impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w Centrum Kultury i Sztuki przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, część 2

  • 13:55 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 17:20 - Nasz Tczew

    Lokalny magazyn informacyjny - wydarzenia, aktualności (1390)

  • 17:30 - Programy informacyjne

    Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Sportowa Tetka - aktualności (661), Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 17:45 - Jubilaci w Urzędzie Stanu Cywilnego

    PREMIERA! Uroczystość rocznicowa tczewskich małżeństw z udziałem przedstawiciela urzędu miasta (17 października 2018)

  • 18:00 - Biblioteczne Spotkania Regionalne - Żuławy

    Z naszego archiwum. Spotkanie z cyklu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie. Prelekcja Aleksandry Paprot o kulturze żuławskiej (19 września 2016 r.)

  • 19:20 - Nasz Tczew

    Lokalny magazyn informacyjny - wydarzenia, aktualności (1390)

  • 19:45 - Adam Wendt Acoustic Set

    Koncert formacji Adama Wendta z hiszpańską wokalistką Laurą Cubi Villena (27 lutego 2015)

  • 21:20 - Nasz Tczew

    Lokalny magazyn informacyjny - wydarzenia, aktualności (1390)

  • 21:30 - Programy informacyjne

    Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy? Sportowa Tetka - aktualności (661), Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 21:45 - Jubilaci w Urzędzie Stanu Cywilnego

    Uroczystość rocznicowa tczewskich małżeństw z udziałem przedstawiciela urzędu miasta (17 października 2018)

  • 22:00 - Żana Biczewska

    Z naszego archiwum: Koncert znanej rosyjskiej pieśniarki w Tczewie z 2009 roku

  • 23:35 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM