Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Hybrydowy autobus na ulicach Tczewa

Firma przewozowa Gryf, świadcząca w Tczewie usługi komunikacji miejskiej, zakupiła dwa autobusy o napędzie hybrydowym. We współpracy z Zakładem Usług Komunalnych postanowiła jeden z pojazdów przetestować w naszym mieście, udostępniając go bezpłatnie mieszkańcom.

Autobus Man Lion’s City 12C od rana do wieczora jeździł na linii numer trzy. Dzięki testom mieszkańcy mogli bezpłatnie podróżować po Tczewie nowiutkim pojazdem “spod igły”.

Najważniejszym elementem danych technicznych autobusu jest układ hybrydowy, pozytywne wrażenie na pasażerach robiło wyposażenie – klimatyzacja, efektowne oświetlenie wewnątrz, ambientowo podświetlany sufit, ekrany LCD i tzw elektroniczne koraliki z przebiegiem trasy, a także ładowarki USB dla urządzeń mobilnych. Kierowca komfortowo prowadził autobus dzięki sześciostopniowej skrzyni biegów ze zintegrowanym retarderem

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 00:05 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 07:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1884). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:35 – Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 23 listopada 2020)

  • 07:50 – Podaruj mi swój czas

    Koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II z okazji jubileuszu 65-lecia Zespołu Placówek Specjalnych z udziałem zespołów Nieboskłonni, Passionatka, Sumer Band i zaproszonych muzyków (2018)

  • 09:10 – Flyball. Psia sztafeta na start

    Z naszego archiwum. Reportaż o drużynie Ultra Flyball Team Tczew (2015)

  • 09:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1884). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 – Walk Away i Urszula Dudziak

    Koncert zespołu Walk Away i Urszuli Dudziak - zwieńczony uroczystym nadaniem studiu muzycznemu CKiS imienia Adama Wendta, saksofonisty i kompozytora (2017)

  • 11:25 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 17:20 – Przegląd Tygodnia

    PREMIERA! Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

  • 17:45 – Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 23 listopada 2020)

  • 17:55 – Pchli Targ 2014

    Z archiwum TeTki. Handlowanie pod chmurką i inne atrakcje na Starówce (2014)

  • 18:15 – IV Bieg Morsa dla Paulinki

    Relacja z zakończenia sezonu, czyli IV Bieg Morsa w Turzu połączony z charytatywną zbiórką dla Pauliny (2017)

  • 18:45 – In Memoriam 2011

    Z naszego archiwum. Koncert specjalny wieńczący Festiwal In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego z udziałem m.in. Pauliny Przybysz, Anny Karamon, Krzysztofa Kiljańskiego i Tomasza Makowieckiego (2011)

  • 20:20 – Przegląd Tygodnia

    Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

  • 20:45 – Kociewiacy mówią, tańczą i śpiewają

    Występy utalentowanych Kociewiaków na scenie sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie w ramach XII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (2019)

  • 22:30 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Nasz program na dziś:

  • 00:05 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 07:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1884). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:35 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 23 listopada 2020)

  • 07:50 - Podaruj mi swój czas

    Koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II z okazji jubileuszu 65-lecia Zespołu Placówek Specjalnych z udziałem zespołów Nieboskłonni, Passionatka, Sumer Band i zaproszonych muzyków (2018)

  • 09:10 - Flyball. Psia sztafeta na start

    Z naszego archiwum. Reportaż o drużynie Ultra Flyball Team Tczew (2015)

  • 09:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1884). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 - Walk Away i Urszula Dudziak

    Koncert zespołu Walk Away i Urszuli Dudziak - zwieńczony uroczystym nadaniem studiu muzycznemu CKiS imienia Adama Wendta, saksofonisty i kompozytora (2017)

  • 11:25 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 17:20 - Przegląd Tygodnia

    PREMIERA! Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

  • 17:45 - Graminator

    Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 23 listopada 2020)

  • 17:55 - Pchli Targ 2014

    Z archiwum TeTki. Handlowanie pod chmurką i inne atrakcje na Starówce (2014)

  • 18:15 - IV Bieg Morsa dla Paulinki

    Relacja z zakończenia sezonu, czyli IV Bieg Morsa w Turzu połączony z charytatywną zbiórką dla Pauliny (2017)

  • 18:45 - In Memoriam 2011

    Z naszego archiwum. Koncert specjalny wieńczący Festiwal In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego z udziałem m.in. Pauliny Przybysz, Anny Karamon, Krzysztofa Kiljańskiego i Tomasza Makowieckiego (2011)

  • 20:20 - Przegląd Tygodnia

    Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

  • 20:45 - Kociewiacy mówią, tańczą i śpiewają

    Występy utalentowanych Kociewiaków na scenie sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie w ramach XII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (2019)

  • 22:30 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Newsletter