Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Kontakt

Możesz napisać do nas w każdej sprawie, która dotyczy społeczności lokalnej.

Opisz dokładnie swój temat i wyślij do właściwego działu. Preferujemy kontakt e-mailowy, ponieważ często przebywamy w terenie.

Telewizja TeTka Tczew

ul. Jagiellońska 55
tel. 58 728 50 20
e-mail: tetka@tetka.pl

 

Tematy bieżące, interwencje dziennikarskie, ważne informacje, które warto pokazać wszystkim mieszkańcom wyślij do redakcji:

Kontakt z Redakcją:

Krzysztof Repiński
e-mail: k.repinski@tetka.pl
tel. 601 884 616, 58 728 50 20

Urszula Niewiarowska
e-mail: u.niewiarowska@tetka.pl
tel. 781 050 509, 58 728 50 20

Hanna Brzezińska
e-mail: h.brzezinska@tetka.pl
tel. 533 157 239, 58 728 50 20

Wojciech Stobba
e-mail: w.stobba@tetka.pl
tel. 725 505 501, 58 728 50 20

 

Chcesz zareklamować swoje usługi/produkty lub zostać sponsorem programu, skontaktuj się z działem sprzedaży:

Kontakt z Działem Sprzedaży Reklam i Ogłoszeń:

Tomasz Olejnik
e-mail: reklama@tetka.pl / t.olejnik@tetka.pl
tel. 603 671 533 / 58 728 50 23

 

Sprawy związane z patronatami skieruj do Dyrekcji, zapoznając się najpierw z Ogólnymi warunkami patronatu medialnego Tv Tetka Tczew:

Prezes:

Adam Przybyłowski
e-mail: a.przybylowski@tetka.pl
tel. 58 728 50 21

Zastępca Prezesa:

Barbara Jackiewicz
e-mail: b.jackiewicz@tetka.pl
tel. 691 751 666 / 58 728 50 22

Nasz program na dziś:

  • 17:20 - Przegląd Tygodnia

    Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce

  • 17:40 - Wakacyjny festyn na Czyżykowie

    Z archiwum TeTki. Festyn rekreacyjny przy osiedlowym domu Spółdzielni Mieszkaniowej na Czyżykowie z 2006 r.

  • 18:00 - Msza Święta

    PREMIERA! Retransmisja niedzielnej mszy świętej z godz. 09.30 z parafii w Lubiszewie

  • 19:00 - Przegląd Tygodnia

    Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce

  • 19:20 - Tour de Pologne w Tczewie 2005

    Z archiwum Tetki. Relacja z przejazdu wyścigu kolarskiego Tor de Pologne przez Tczew z 2005 r.

  • 20:10 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście