Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

praca
Nasz Tczew

Praca w Telewizji Tetka!

Praca: Poszukujemy przedstawiciela handlowego do Działu Reklam i Ogłoszeń Telewizyjnych Telewizji Tetka Tczew.

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Regularny kontakt z ludźmi
• Bardzo dobrą atmosferę pracy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników

Zakres obowiązków:
• Aktywna bezpośrednia sprzedaż reklam i ogłoszeń telewizyjnych do Telewizji Tetka Tczew na terenie Tczewa i powiatu tczewskiego
• Pozyskiwanie i utrzymywanie stałych relacji z reklamodawcami
• Prowadzenie bazy klientów
• Udział przy tworzeniu planów i promocji reklamowych

Oczekiwania:
• Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
• Pracowitość i samodyscyplina
• Znajomość mediów lokalnych
• Znajomość branży medialnej i reklamowej
• Pożądane wykształcenie średnie
• Prawo jazdy kat. B

CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy rekrutacja@telkab.com.pl do dnia 20 listopada 2015 r.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.