Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Radek i orkiestra powitali Nowy Rok

Tradycyjnie nowy rok w Tczewie powitany został muzycznie przez Harcerską Orkiestrę Dętą. Gościem koncertu z gwiazdą był znakomity wokalista i aktor teatralny – Janusz Radek.

Koncert noworoczny Harcerskiej Orkiestry Dętej to już tradycja sięgająca kilkadziesiąt lat. Od kilku tczewscy harcerze zapraszają do wspólnego występu specjalnych gości, dzięki czemu wydarzenie nabiera szczególnego wymiaru.
W tym roku w Centrum Kultury i Sztuki harcerze powitali z tczewianami 2019 rok z Januszem Radkiem. To wokalista, kompozytor, ale także artysta teatralny znany ze znakomitych kreacji musicalowych.

Przygotowanie wspólnego występu wokalisty i blisko sześćdziesięcio-osobowej orkiestry to wielkie wyzwanie. Wymagało opracowania aranżacji i wielu godzin prób. Podczas koncertu zabrzmiały też utwory instrumentalne wykonane przez sam zespół, nie zabrakło nowości. Orkiestra dyrygowana przez Magdalenę Kubicką-Netkę znów spisała się znakomicie.
Sobotnie dwa koncerty zakończyły sie kilkoma bisami i owacjami na stojąco. Tę prawdziwą muzyczną ucztę będzie mozna zobaczyć w całości w telewizji Tetka.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 – Noc Muzeów 2015

  Relacja z atrakcji przygotowanych w Fabryce Sztuk i Muzeum Wisły w Tczewie podczas Nocy Muzeów

 • 18:00 – Msza święta

  PREMIERA! Niedzielna msza święta z godz. 9:30 w kościele św. Małgorzaty w Bzowie koło Warlubia

 • 19:00 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:20 – Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (19 marca 2019 r.)

 • 19:35 – Temat Tygodnia. Segregacja odpadów przez mieszkańców

  Rozmowa na temat selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i o zmianach, jakie w tym zakresie są przygotowywane. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Anna Peichert oraz Marcin Cejer (20 marca 2019)

 • 20:10 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Nasze patronaty:

Chcesz, byśmy patronowali Twojemu wydarzeniu? Napisz do nas koniecznie!
Pogoda Tczew z serwisu