Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Wiosenna wizualizacja kobiet

W Zespole Kształcenia Zawodowego odbyło się spotkanie skierowane do kobiet połączone z bezpłatnymi warsztatami rozwojowymi i motywacyjnymi prowadzonymi przez specjalistkę.

Kobiety, które chciały poczuć inspirację do dalszego działania, odkryć uśpiony dotychczas potencjał i odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości spotkały się w Zespole Kształcenia Zawodowego z Moniką Szwejk, doradcą zawodowym w ramach „Marca Na Obcasach”. „Vision Board” – wiosenna wizualizacja celów poprzez kolaż – to główne przesłanie tego spotkania. Co się pod nim kryło? Określenie swoich celów.

Małgorzatę Zimną-Koszczyńską, która jest Powiatowym Konsultantem Doradztwa Zawodowego – uczestniczkę zajęć zapytaliśmy jak wykorzysta wiedzę z tego spotkania? Na pewno zdobytą wiedzę wykorzystam w pracy z młodzieżą – dodała Małgorzata Zimna-Koszczyńska.

Podobnego zdania była inna uczestniczka warsztatów, Małgorzata Pauch, doradca zawodowy.

W ramach wydarzenia panie miały możliwość skorzystania z atrakcyjnych i bezpłatnych warsztatów rozwojowych oraz spotkania z ekspertką. A zdobytą wiedzę przekażą młodzieży – podkreślały uczestniczki spotkania.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 17:45 – Kociewie - kraina wśród lasów, jezior i rzek

  Z naszego archiwum. Program o walorach Kociewia z 2004 roku

 • 18:00 – Msza święta

  PREMIERA! Niedzielna msza święta z godz. 9:30 w kościele św. Józefa w Tczewie

 • 19:00 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew. Informator Kulturalny i Pogoda

 • 19:20 – Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (10 września 2019 r.)

 • 19:40 – Nie ma mowy! Odcinek 15

  Magazyn językowy. Sylwia Leszka podpowiada, jak radzić sobie z pułapkami polszczyzny - uświadamia i wyjaśnia (13 września 2019)

 • 19:45 – Temat Tygodnia. Rodzinne Ogrody Działkowe

  Rozmowa na temat rodzinnych ogrodów działkowych, sposobu na zdrowe i aktywne spędzanie czasu. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Henryk Drewa, Marian Okapiec oraz Tomasz Baniecki (11 września 2019)

 • 20:20 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM
Pogoda Tczew z serwisu