Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Nowe trasy autobusów 2 i 12

Miejski Zarząd Dróg zmienił trasy linii autobusowej nr 2 i 12.

W związku z otwarciem nowo wybudowanej alei Kociewskiej od czwartku, 12-go listopada zmienią się trasy przejazdu linii 2 i 12 oraz ich rozkłady jazdy.

Nowe trasy wraz z godzinami przyjazdów autobusów linii 2 i 12 dostępne są na stronie przewoźnika.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 00:10 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 07:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1639), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (725) i Pogoda

  • 07:50 - Kinotetka

    Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych (wydanie z 14 listopada 2019)

  • 08:00 - Puk Puk, tu Book Book

    Magazyn czytelniczy. Rozmowa z pisarzem i dziennikarzem Grzegorzem Rzeczkowskim, autorem książki "Obcym alfabetem" (17 września 2019)

  • 08:55 - Koncert zespołu Frantówka

    Koncert zespołu Frantówka na Festiwalu Twórczości Kociewskiej (14 listopada 2013)

  • 09:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1639), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (725) i Pogoda

  • 09:45 - Kinotetka

    Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych (wydanie z 14 listopada 2019)

  • 10:00 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (12 listopada 2019 r.)

  • 10:20 - Profesor Jan Strelau w MBP

    Spotkanie z pochodzącym z Tczewa znanym naukowcem-psychologiem w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie z 5. września 2015 r.

  • 11:45 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV TeTka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1639), Informator Kulturalny - co, gdzie, kiedy?, Sportowa TeTka Aktualności (725) i Pogoda

  • 12:50 - Kinotetka

    Magazyn filmowy z konkursem. O premierach kinowych i najciekawszych propozycjach stacji telewizyjnych (wydanie z 14 listopada 2019)

  • 13:00 - Puk Puk, tu Book Book

    Magazyn czytelniczy. Rozmowa z pisarzem i dziennikarzem Grzegorzem Rzeczkowskim, autorem książki "Obcym alfabetem" (17 września 2019)

  • 13:55 - Bujanie na fali.

    Koncert zespołu Stare Dzwony na festiwalu Ballads Of Europe 2013 w Niepołomicach

  • 14:50 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM