Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Ostatni dzwonek na rozliczenie PIT-ów

Nieco ponad pół miesiąca pozostało podatnikom na rozliczenie się z fiskusem. Naczelnika Urzędu Skarbowego w Tczewie zapytaliśmy o liczbę złożonych deklaracji podatkowych.

Do końca kwietnia musimy rozliczyć się fiskusem i przedstawić dane z uzyskanych przychodów. Czy mieszkańcy powiatu tczewskiego są zdyscyplinowani? Ilu złożyło już PIT-y? Jaki sposób złożenia deklaracji wybrali online czy wersję papierową? Naczelnik pochwalił mieszkańców za ich sumienność.

Podatnicy nadal mogą liczyć na pomoc urzędników w wypełnianiu deklaracji.

Z kolei dla podatników chcących rozliczyć się w formie elektronicznej prowadzi urząd szkolenia.

Osoby, które na ostatnią chwilę postanowią złożyć deklaracje muszą pamiętać o tym, że nie przewidziano w tym roku wydłużonych godzin pracy  urzędu skarbowego.

Podatnicy rozliczający się w formie zeznania PIT-37 i PIT-38, którzy nie złożą do końca kwietnia deklaracji mogą liczyć na pewne udogodnienie.

Naczelnik tczewskiej skarbówki przypomina o możliwości skorzystania z ulg.

Andrzej Rautenberg namawia do składania formularzy podatkowych elektronicznie i podpowiada jak to zrobić.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Koncert muzyki gospel

  Koncert gospel w kościele św. Józefa (2013)

 • 18:00 – Msza święta

  PREMIERA! Poniedziałkowa msza odprawiona 22 kwietnia w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na Suchostrzygach (godz. 10.00)

 • 19:00 – Nie ma mowy! Odcinek 8

  Magazyn językowy. Sylwia Leszka podpowiada, jak radzić sobie z pułapkami polszczyzny - uświadamia i wyjaśnia (19 kwietnia 2019)

 • 19:05 – Walk Away i Urszula Dudziak

  Koncert zwieńczony uroczystym nadaniem studiu muzycznemu CKiS imienia Adama Wendta, saksofonisty i kompozytora zespołu Walk Away (styczeń 2017 r.)

 • 20:20 – Graminator

  Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 15 kwietnia 2019)

 • 20:35 – Temat Tygodnia. Wielkanoc

  Program publicystyczny w naszym studiu. Redaktor Sylwia Leszka rozmawia o znaczeniu Wielkanocy nie tylko dla chrześcijan z etnologiem Kamilą Gillmeister, socjologiem Aleksandrą Hotowy i katechetą Krzysztofem Szymańskim (17 kwietnia 2019)

 • 21:05 – In Memoriam 2017 - koncert Kayah

  Występ w tczewskim amfiteatrze Kayah i zespołu Royal String Quartet w ramach XVI Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego (26 sierpnia 2017)

 • 22:20 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM
Pogoda Tczew z serwisu