Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Policja skontrolowała zebrę i autostradę

W poniedziałek na terenie całego województwa pomorskiego policjanci przeprowadzili dwie akcje: „Bezpieczny pieszy” i „Trzeźwa autostrada”. Tego dnia w powiecie tczewskim ukarano kilkanaście osób.

W poniedziałek policjanci monitorowali i w razie potrzeby interweniowali w pobliżu najbardziej kluczowym przejść dla pieszych w Tczewie jak i w powiecie. Akcja „Bezpieczny pieszy” miała uświadomić uczestnikom ruchu, że do groźnych wypadków z udziałem pieszych niestety dochodzi najczęściej właśnie na pasach.

Łącznie w poniedziałek policjanci na terenie powiatu tczewskiego w ramach akcji „Bezpieczny pieszy” ukarali mandatami dwanaście osób. Odnotowano również piętnastu kierowców i jedenastu pieszych, którzy popełnili wykroczenia. W poniedziałek policjanci przeprowadzili także akcję „Trzeźwa autostrada”.

W ramach akcji „Trzeźwa autostrada” policjanci na terenie powiatu tczewskiego przebadali 123 kierowców. Dobra wiadomość jest taka, że u żadnego z nich nie wykryto alkoholu.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Koncert muzyki gospel

  Koncert gospel w kościele św. Józefa (2013)

 • 18:00 – Msza święta

  PREMIERA! Poniedziałkowa msza odprawiona 22 kwietnia w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na Suchostrzygach (godz. 10.00)

 • 19:00 – Nie ma mowy! Odcinek 8

  Magazyn językowy. Sylwia Leszka podpowiada, jak radzić sobie z pułapkami polszczyzny - uświadamia i wyjaśnia (19 kwietnia 2019)

 • 19:05 – Walk Away i Urszula Dudziak

  Koncert zwieńczony uroczystym nadaniem studiu muzycznemu CKiS imienia Adama Wendta, saksofonisty i kompozytora zespołu Walk Away (styczeń 2017 r.)

 • 20:20 – Graminator

  Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro (wydanie z 15 kwietnia 2019)

 • 20:35 – Temat Tygodnia. Wielkanoc

  Program publicystyczny w naszym studiu. Redaktor Sylwia Leszka rozmawia o znaczeniu Wielkanocy nie tylko dla chrześcijan z etnologiem Kamilą Gillmeister, socjologiem Aleksandrą Hotowy i katechetą Krzysztofem Szymańskim (17 kwietnia 2019)

 • 21:05 – In Memoriam 2017 - koncert Kayah

  Występ w tczewskim amfiteatrze Kayah i zespołu Royal String Quartet w ramach XVI Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego (26 sierpnia 2017)

 • 22:20 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM
Pogoda Tczew z serwisu