Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Przelewy na nową kartę już możliwe

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Tczewa, którzy czekali na możliwość przelania środków ze starej karty miejskiej Meteora na nową, która obowiązuje u aktualnego przewoźnika, Gryfa. W Punkcie Karty Miejskiej można już dokonać transferu zaległych środków.

Przypomnijmy, że 1 lipca w związku ze zmianą przewoźnika komunikacji publicznej w Tczewie stare karty miejskie zastąpiły nowe. Miejski Zarząd Dróg początkowo zapewniał, że środki finansowe ze starych kart będą mogły być przelewane na nowe od 15 lipca. Kwestie rozliczeniowe z poprzednim przewoźnikiem – firmą Meteor – jednak się skomplikowały i termin ten nie został dotrzymany. Kolejną wyznaczoną datą był 1 sierpnia, jednak już dzień wcześniej, czyli 31 lipca, pasażerowie autobusów mogli przelać środki ze starej karty miejskiej na nową.

Punkt Karty Miejskiej w połowie lipca zmienił lokalizację. Można go obecnie znaleźć nie w budynku dworca PKP, a w kontenerze przy przystankach autobusowych. Na prośbę mieszkańca Zakład Usług Komunalnych obok punktu ustawił ławki wraz z namiotem. Środki ze starej karty miejskiej na nową można przelewać w dni powszednie.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

Dzisiejszy program w przygotowaniu
Radio Tczew 100,8 FM