Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Sportowa rywalizacja przedszkolaków

Wielka radość i emocje towarzyszyły rywalizacji naszych najmłodszych „sportowców” w XIX edycji turnieju o Puchar Prezydenta tczewskich przedszkolaków.

W hali sportowo-widowiskowej II LO do turnieju przystąpiły drużyny reprezentujące pięć tczewskich przedszkoli. Ekipy z Chatki Puchatka, Jodełki, Przedszkola Nr 8, Przedszkola Sióstr Miłosierdzia i z Niebieskich Migdałów rywalizowały w dziewięciu różnorodnych konkurencjach.

Były wyścigi łączone ze slalomami, tory przeszkód, zadania techniczne, wymagające sprawności, szybkości, ale też precyzji przy prowadzeniu krążka kijem do unihokeja czy rzutach do celu.

Zgromadzone na trybunach rodziny dzieci prześcigały się w dopingu. Od pierwszej konkurencji rywalizacja przedszkolaków była bardzo zacięta. Startujące dzieci porwały kibiców swoim zaangażowaniem i determinacją.

Pierwsze miejsce w zespołowej rywalizacji wywalczyła reprezentacja Przedszkola nr 8, drugie miejsce zajęły dzieci z Chatki Puchatka, trzecie z Jodełki.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 - Dni Ziemi Tczewskiej 2015

  Z naszego archiwum. Impreza plenerowa na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie

 • 18:00 - Msza święta

  PREMIERA! Niedzielna msza święta z godz. 7.45 w kościele św. Józefa w Tczewie

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:20 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (21 maja 2019 r.)

 • 19:40 - Temat Tygodnia. Pierwsza pomoc

  Redaktor Sylwia Leszka, wraz z ratownikiem Tomaszem Korowajem oraz Zbigniewem Rzepką ze straży pożarnej, będzie rozmawiała o zasadach udzielania pierwszej pomocy

 • 20:10 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM