Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Sprawdź, gdzie jest twój autobus

Firma Gryf, która od lipca świadczy w Tczewie usługi komunikacyjne, wprowadziła nowość dla pasażerów. Dzięki specjalnej stronie internetowej oraz aplikacji w telefonie można w czasie rzeczywistym śledzić kursy tczewskich autobusów na mapie.

W poniedziałek pierwszego lipca na ulice Tczewa wyjechały autobusy nowego przewoźnika. Obowiązujący rozkład jazdy można znaleźć pod nowym adresem internetowym komunikacja.tczew.pl. Z kolei na stronie rozklady.tczew.pl oraz w aplikacji na telefonach myBus pojawiła się nowość – możliwość śledzenia na mapie w czasie rzeczywistym kursów tczewskich autobusów.

Przy okazji przypomnijmy, że od najbliższego poniedziałku piętnastego lipca w Punkcie Karty Miejskiej będzie można przelać niewykorzystane środki ze starej karty Meteora na nową obowiązującą w autobusach Gryfa. Należy jednak liczyć się z tym, że w pierwszych dniach w Punkcie Karty Miejskiej mogą pojawić się kolejki.

Do Punktu Karty Miejskiej powinni zgłosić się również emeryci, którzy odebrali swoją kartę w czerwcu. W wyniku pomyłki system nie nalicza takim pasażerom należnej ulgi. Miejski Zarząd Dróg informuje, że niesłusznie pobrane środki zostaną starszym osobom zwrócone. Problem ten nie dotyczy emerytów, którzy odebrali kartę w lipcu.

Firma Gryf z Żukowa będzie świadczyła usługi komunikacyjne w Tczewie przez najbliższe półtora roku.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 – Raport TV Regio

    Magazyn informacyjny TV Regio - specjalnego kanału polskich lokalnych stacji telewizyjnych (4 sierpnia 2020 r.)

  • 07:55 – Kulturalne Pogaduszki

    Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (wydanie z 30 lipca 2020)

  • 08:10 – Sesja archeologiczna

    Konferencja archeologiczna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie (2016)

  • 09:00 – Żywa Biblioteka 2016

    Druga edycja spotkania z Żywymi Książkami (2016)

  • 09:10 – Muzyczny Koktajl

    Teledyski polskich wykonawców

  • 09:20 – Raport TV Regio

    Magazyn informacyjny TV Regio - specjalnego kanału polskich lokalnych stacji telewizyjnych (4 sierpnia 2020 r.)

  • 09:55 – Nocne Balladowanie 2012

    Festiwal Ballads Of Europe na Zamku Królewskim w Niepołomicach - koncert Pawła Orkisza z zespołem oraz zaproszonych gości - część 1

  • 11:30 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 – Raport TV Regio

    Magazyn informacyjny TV Regio - specjalnego kanału polskich lokalnych stacji telewizyjnych (4 sierpnia 2020 r.)

  • 12:55 – Kulturalne Pogaduszki

    Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (wydanie z 30 lipca 2020)

  • 13:10 – Nocne Balladowanie 2012

    Festiwal Ballads Of Europe na Zamku Królewskim w Niepołomicach - koncert Pawła Orkisza z zespołem oraz zaproszonych gości - część 2

  • 14:35 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM