Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Sprawdź, gdzie jest twój autobus

Firma Gryf, która od lipca świadczy w Tczewie usługi komunikacyjne, wprowadziła nowość dla pasażerów. Dzięki specjalnej stronie internetowej oraz aplikacji w telefonie można w czasie rzeczywistym śledzić kursy tczewskich autobusów na mapie.

W poniedziałek pierwszego lipca na ulice Tczewa wyjechały autobusy nowego przewoźnika. Obowiązujący rozkład jazdy można znaleźć pod nowym adresem internetowym komunikacja.tczew.pl. Z kolei na stronie rozklady.tczew.pl oraz w aplikacji na telefonach myBus pojawiła się nowość – możliwość śledzenia na mapie w czasie rzeczywistym kursów tczewskich autobusów.

Przy okazji przypomnijmy, że od najbliższego poniedziałku piętnastego lipca w Punkcie Karty Miejskiej będzie można przelać niewykorzystane środki ze starej karty Meteora na nową obowiązującą w autobusach Gryfa. Należy jednak liczyć się z tym, że w pierwszych dniach w Punkcie Karty Miejskiej mogą pojawić się kolejki.

Do Punktu Karty Miejskiej powinni zgłosić się również emeryci, którzy odebrali swoją kartę w czerwcu. W wyniku pomyłki system nie nalicza takim pasażerom należnej ulgi. Miejski Zarząd Dróg informuje, że niesłusznie pobrane środki zostaną starszym osobom zwrócone. Problem ten nie dotyczy emerytów, którzy odebrali kartę w lipcu.

Firma Gryf z Żukowa będzie świadczyła usługi komunikacyjne w Tczewie przez najbliższe półtora roku.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:40 – Pytania do Starosty

    Starosta tczewski Mirosław Augustyn w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (30 listopada 2020 r.)

  • 08:05 – Niepokonani - pokonać niepełnosprawność

    Film Caritasu Diecezji Pelplińskiej na temat pokonywania niepełnosprawności współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (2020)

  • 08:45 – Zjazd Akordeonistów 2014

    Z naszego archiwum. Część koncertu galowego - występ studentów akademii muzycznych

  • 09:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 – Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (1 grudnia 2020 r.)

  • 09:55 – Destination: Karłowicz

    Koncert "Destination: Karłowicz" w wykonaniu Roberta Gierlacha (baryton) i Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Szymona Morusa, zarejestrowany w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie bez udziału publiczności. W programie koncertu znajdą się Pieśni w transkrypcji na baryton i orkiestrę smyczkową oraz Serenada na orkiestrę smyczkową op. 2. Organizatorzy: Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane i Gmina Miejska Tczew.

  • 10:50 – Koncert grupy Pass

    Z naszego archiwum. Występ grupy muzycznej Pass na benefisie Pawła Orkisza w Nowohuckim Centrum Kultury (2014)

  • 11:20 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:35 – Pytania do Starosty

    Starosta tczewski Mirosław Augustyn w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (30 listopada 2020 r.)

  • 13:05 – Niepokonani - pokonać niepełnosprawność

    Film Caritasu Diecezji Pelplińskiej na temat pokonywania niepełnosprawności współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (2020)

  • 13:45 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Nasz program na dziś:

  • 07:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:40 - Pytania do Starosty

    Starosta tczewski Mirosław Augustyn w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (30 listopada 2020 r.)

  • 08:05 - Niepokonani - pokonać niepełnosprawność

    Film Caritasu Diecezji Pelplińskiej na temat pokonywania niepełnosprawności współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (2020)

  • 08:45 - Zjazd Akordeonistów 2014

    Z naszego archiwum. Część koncertu galowego - występ studentów akademii muzycznych

  • 09:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 - Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (1 grudnia 2020 r.)

  • 09:55 - Destination: Karłowicz

    Koncert "Destination: Karłowicz" w wykonaniu Roberta Gierlacha (baryton) i Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Szymona Morusa, zarejestrowany w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie bez udziału publiczności. W programie koncertu znajdą się Pieśni w transkrypcji na baryton i orkiestrę smyczkową oraz Serenada na orkiestrę smyczkową op. 2. Organizatorzy: Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane i Gmina Miejska Tczew.

  • 10:50 - Koncert grupy Pass

    Z naszego archiwum. Występ grupy muzycznej Pass na benefisie Pawła Orkisza w Nowohuckim Centrum Kultury (2014)

  • 11:20 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 - Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - magazyn wiadomości lokalnych, także kulturalnych i sportowych (1888). Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:35 - Pytania do Starosty

    Starosta tczewski Mirosław Augustyn w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (30 listopada 2020 r.)

  • 13:05 - Niepokonani - pokonać niepełnosprawność

    Film Caritasu Diecezji Pelplińskiej na temat pokonywania niepełnosprawności współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (2020)

  • 13:45 - Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM

Newsletter