Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Kiedy zostaną otwarte drzwi tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki
Nasz Tczew

Kultura nadal jest zamknięta

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego rekomenduje stopniowe otwieranie muzeów, galerii sztuki i innych instytucji kultury w sposób i w czasie wynikającym z ich specyfiki organizacyjnej i działalności statutowej. Zapytaliśmy dyrektora Centrum Kultury i Sztuki kiedy spragnieni występów artystycznych oraz uczestnicy różnych warsztatów będą mogli skorzystać z oferty tej instytucji kultury?


W ciągu najbliższych tygodni następować będzie etapowe znoszenie nakazów i zakazów, wynikających ze stanu epidemii, w tym również dotyczących niektórych instytucji kultury, w tym muzeów i galerii sztuki. Czy zatem będziemy mogli liczyć na otwarcie tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki, który swoją ciekawą i adresowaną do różnych grup wiekowych ofertą bawił, uczył i zaskakiwał spragnionych kultury osób.


W czasie, kiedy czynione są przygotowania do kolejnych projektów w budynku wykonywane są prace remontowe tak, aby obiekt po ponownym uruchomieniu był jak najlepiej przygotowany do przyjęcia szerokiej publiczności.