Daria Górska
Nasz Tczew

Daria Górska. Tenisistka z sukcesami

Młoda i zdolna tenisistka Daria Górska wywalczyła 2 medale w Mistrzostwach Polski do lat 12.

W Mistrzostwach Polski do lat 12 w tenisie ziemnym tczewianka Daria Górska wywalczyła dwa medale. Reprezentująca Olimpię Poznań 11-letnia zawodniczka trenuje pod okiem taty Rafała Górskiego. Mistrzostwa odbyły się w Szczecinie.

Daria w turnieju singlowym wygrała trzy kolejne pojedynki, docierając do półfinału, w którym uznała wyższość 12-letniej Zuzanny Kubachy. W grze podwójnej wraz z Aleksandrą Węgrzyn Górska dotarła do finału, w meczu o mistrzostwo Ola z Darią przegrały po trzysetowym zaciętym boju ze starszą parą Zuzanna Kubacha/Malwina Rowińska. Srebrny medal w deblu oraz brąz w turnieju singlowym w Mistrzostwach Polski do lat dwunastu dla 11-letniej tczewianki to ogromny sukces – gratulujemy.