Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

pop punk
Nasz Tczew

Debiut w stylu pop punk

Nasz redakcyjny kolega Piotr Bunkowski wydał swój debiutancki album pod tytułem „Kronika Hobbistycznego Alkoholizmu”. 21-letniego tczewianina pytamy o to, jak wyglądały kulisy nagrywania utworów w stylu pop punk znajdujących się na płycie.

Kilka lat temu stworzył grę wideo „A Trip to Yugoslavia”, która trafiła na ogólnoświatową platformę. Od roku jest reporterem Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz prowadzi program „Graminator”. Obecnie postanowił zaprezentować światu swoje muzyczne umiejętności. Piotr Bunkowski, bo o nim mowa, wydał pod pseudonimem Arkada w Piotrowicach debiutancki, pop punkowy krążek pt. „Kronika Hobbistycznego Alkoholizmu”, na którym można znaleźć dziewięć utworów. Kilka dni temu zaśpiewał jeden z nich na żywo na antenie Radia Tczew. Towarzyszył mu Arkadiusz Stawicki, który odpowiada za produkcję albumu oraz bas i perkusję.

Album „Kronika Hobbistycznego Alkoholizmu” ukazał się również w limitowanym nakładzie w formie fizycznej. Więcej informacji na www.facebook.com/ArkadaWPiotrowicach