Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Finał Mam Talent z tczewianką Laurą
Nasz Tczew

Finał Mam Talent z tczewianką Laurą

W najbliższą sobotę tczewianka Laura Florentyna Dziąba zaśpiewa w finale czternastej edycji programu Mam Talent. Zwycięzcą zostanie osoba z największą liczbą głosów, dlatego Laura prosi tczewian o wsparcie. Artystka opowiedziała o swoich pasjach na antenie Radia Tczew.

22-letnia Laura pochodzi z Tczewa, ale obecnie studiuje malarstwo w Toruniu, dlatego też mieszka tam razem z mamą. Jej kolejnym talentem jest śpiew, którego Laura nauczyła się sama, ponieważ ze względu na niepełnosprawność fizyczną miała trudności ze znalezieniem nauczyciela, który podjąłby się rozwijania jej talentu. O swojej drodze do kariery opowiedziała na antenie Radia Tczew.

Młoda artystka brała udział w wielu konkursach wokalnych, zdobywając nagrody. Występowała na koncertach i festiwalach w kraju i zagranicą. Wiosną tego roku informowaliśmy o tym, że otrzymała nagrodę z rąk starosty tczewskiego. Kilka miesięcy temu wysłała swoje zgłoszenie do Mam Talent.

Finał 14. edycji Mam Talent odbędzie się w najbliższą sobotę. Podczas półfinału artystka zaprezentowała swoją interpretację utworu Adele pt. „Skyfall”, który promował film z Jamesem Bondem. Artystka nie wyjawiła, jaki utwór zaśpiewa w najbliższą sobotę. Niezależnie od wyniku finału Mam Talent, Laura ma już plany na przyszłość.

Najlepszy uczestnik w polskiej edycji talent-show otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 300 tys. zł. Zwycięzcą Mam Talent zostanie osoba z największą liczbą głosów, dlatego Laura prosi widzów Tetki o wsparcie. Pełną rozmowę Dawida Chęcia z Laurą, która odbyła się w studiu Radia Tczew, wkrótce będzie można zobaczyć na antenie Tetki.