Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Mam Talent
Nasz Tczew

Gwiazdy Mam Talent w CKiS

W Centrum Kultury i Sztuki można było zobaczyć familijny spektakl, zatytułowany „Bulle”. Został on oparty na występach trojga młodych artystów, którzy z powodzeniem prezentowali się w programie Mam Talent.

Bulle to imię dziewczynki o wielkiej wyobraźni i pragnieniu odkrycia swojego talentu. W Centrum Kultury i Sztuki “jej świat” w wyjątkowym spektaklu oglądały całe rodziny. Wielu widzów przyciągnęły gwiazdy znanego programu telewizyjnego Mam Talent.

Na scenie swoje umiejętności zaprezentowała Aleksandra Kiedrowicz, zwyciężczyni ósmej edycji Mam Talent. 23-letnia gimnastyczka pochodzi z Chojnic. Można o niej mówić akrobatka-artystka – sama dobiera muzykę, choreografię i kostiumy. Występowała już niemal na całym świecie, między innymi w Japonii i krajach zachodniej Europy
16-letni Maciej Partyka był objawieniem ubiegłorocznej edycji programu. Zachwycił telewidzów i jurorów swoim głosem pełnym wrażliwości i wokalnymi możliwościami. Śpiewał bardzo dojrzale, spodobał się również tczewskiej publiczności.

Największy aplauz wzbudził chyba pokaz iluzjonisty specjalizującego się w dmuchaniu baniek. Pochodzący z Gniezna Arkadiusz Gwizdała skradł serca wielu milionów telewidzów ubiegłorocznej edycji Mam talent. Został w naszym kraju prekursorem efektownych pokazów tak zwanych bubble artist. Był dociekliwy i uparty w dążeniu do celu, na przykład w zdobyciu specjalnych rekwizytów. Opłaciło się, dziś jest rozchwytywanym showmanem.