Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Mecz Polski i Meksyku w Rodzinnej Strefie Kibica
Nasz Tczew

Mecz Polski i Meksyku w Rodzinnej Strefie Kibica

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz Polaków rozegrany z Meksykiem podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze. Tczewianie mogli śledzić zmagania polskich zawodników w ramach Rodzinnej Strefy Kibica. Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania z udziałem Polaków oraz na finał mistrzostw.

Fundacja Dobro w Centrum zorganizowała Rodzinną Strefę Kibica w Chrześcijańskim Centrum Społecznym, czyli w budynku przy ul. Kwiatowej należącym do Kościoła Zielonoświątkowego. W ramach Strefy Kibica można bezpłatnie na dużym ekranie obejrzeć mecze Polaków oraz wielki finał. We wtorek po południu kibice oglądali starcie reprezentacji Polski z Meksykiem, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Tuż przed meczem tczewianie odśpiewali hymn państwowy. Organizatorów spytaliśmy o to, jak narodził się pomysł, aby w Tczewie otworzyć Rodzinną Strefę Kibica.

Mieszkańcom spodobał się pomysł strefy kibica. Tuż przed meczem Polski z Meksykiem poprosiliśmy kibiców o obstawienie wyniku.

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania. W sobotę 26 listopada w Rodzinnej Strefie Kibica będzie można obejrzeć mecz Polski z Arabią Saudyjską, a w środę 30 listopada z Argentyną.