Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

walentynki HOD
Nasz Tczew

Na walentynki koncert HOD o miłości

W niedzielę 14 lutego będzie można zobaczyć premierę Koncertu Walentynkowego w wykonaniu Harcerskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Magdaleny Kubickiej-Netki oraz solistów Agaty Sowy i Michała Olejnika. Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do oglądania relacji z tego wydarzenia na swoim profilu na kanale You Tube.

Harcerska Orkiestra Dęta w trudnym czasie epidemii koronawirusa nie poddaje się. Praca z instruktorami musiała być przeniesiona do sieci, a próby muzyczne za pośrednictwem internetu to ogromna niedogodność. Jeśli tylko było to możliwe to harcerze Magdaleny Kubickiej Netki spotykali się, by realizować kolejne zadanie. W tym roku niemozliwe było zorganizowanie Koncertu Noworocznego, ale w ekspresowym tempie orkiestra wraz z wokalistami, którzy są zarazem instruktorami w Centrum Kultury i Sztuki, przygotowali Koncert Walentynkowy.

Koncert można określić mianem opowieści o różnych barwach, odcieniach i etapach miłości. To opowieść czarująca, wzruszająca, ale też radosna. Na niespełna godzinny występ składają się wielkie przeboje, często utwory niełatwe w interpretacji.

Jak zaprezentował się blisko 60-osobowy młody tczewski zespół oraz wokaliści będzie można zobaczyć za pośrednictwem kanału You Tube, na profilu Centrum Kultury i Sztuki, w niedzielę, a więc w walentynkowe popołudnie. Początek premiery koncertu o godzinie 16.00.