Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

paranienormalni
Nasz Tczew

Paranienormalni wystąpili w Tczewie

W sobotni wieczór w Centrum Kultury i Sztuki skutecznie rozśmieszał tczewian kabaret Paranienormalni.

Kabaret Paranienormalni w sobotę w Centrum Kultury i Sztuki przyprawił wiele osób o ból przepony. Tczewska publiczność doskonale bawiła się podczas dwugodzinnej prezentacji programu „Paranienormalni Tonight”.

To nie pierwsze występy Paranienormalnych w naszym mieście. Słynna Mariolka rozbawiała już tczewską publiczność w wypełnionym amfiteatrze latem 2012 roku. Kabareciarze rozpoczynający karierę w 2004 roku w Jeleniej Górze są od kilku lat w naszym kraju na topie, w telewizji widzimy ich w przeróżnych konfiguracjach, mają nawet swój nowy program w publicznej dwójce zatytułowany Paranienormalni Tonight. Z tak zatytułowanym repertuarem wystąpili i to dwukrotnie w sobotni wieczór w Tczewie. Sala wypełniona była po brzegi. Paranienormalni są dumni z tego, że nie uprawiają satyry politycznej, natomiast bacznie obserwują przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. czy to scenki z domowych kłótni czy z programów telewizyjnych czy też parodiowanie znanych artystów bądź celebrytów – zawsze są celne i rozbawiają. Tak jak ta interpretacja przeboju disco polo w stylu Jerzego Połomskiego lub Edyty Górniak .

Uznanie widzów znalazły nawiązania do lokalnej rzeczywistości. Nie zabrakło także najbardziej rozpoznawalnych numerów: niezapomnianej Mariolki, dziewczyny zdolnej porwać każdego. Po blisko dwóch godzinach takiej dawki humoru widzowie udali się do domów na zasłużony odpoczynek.