Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Nasz Tczew

Policja wciąż szuka nożownika

Wciąż trwają wciąż intensywne działania śledczych pracujących przy sprawie rozboju z użyciem noża. Młody mężczyzna kilkakrotnie ranił nożem 17-latkę, a następnie zabrał jej torebkę i uciekł. Policja zabezpieczyła zapisy monitoringu, na których widać młodego mężczyznę, który zdaniem śledczych może mieć związek z tą sprawą.

Do zdarzenia doszło 3 listopada ok. godz. 21.00 w Tczewie na ul. Nowej. Na młodą dziewczynę napadł mężczyzna, który zadał swojej ofierze kilka ciosów nożem, po czym zabrał jej torebkę i uciekł. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Trwa śledztwo w tej sprawie, policjanci zabezpieczyli m.in. nagrania monitoringu, jest także opublikowany portret pamięciowy sprawcy. Poszukiwany ma ok. 25-27 lat, 175-180 cm wzrostu. W chwili napadu ubrany był w ciemną kurtkę bez kaptura, czapkę w kolorze białym z materiału i ciemne spodnie.

Policja zwraca się z apelem do osób, które rozpoznają mężczyznę ubranego w charakterystyczną białą czapkę o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie pod numerami telefonów 58 530 82 22, 58 530 81 84 lub 112.

Prezydent Tczewa wyznaczył nagrodę 2000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy.

Portret pamięciowy sprawcy:

nożownik 1