Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Kilkunastu seniorów zgłosiło się na casting do wyborów Miss i Mister Złotego Wieku
Nasz Tczew

Powalczą o tytuł Miss i Mistera

W kawiarence Zespołu Opiekuńczego przy ulicy Niepodległości odbył się casting do XVII edycji wyborów Miss i Mister Złotego Wieku.

Przed nami XVII edycja wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku. Z pewnością, podobnie jak poprzednie będzie ciekawą imprezą skupiającą a zarazem promującą rozwój i aktywny sposób spędzania czasu przez osoby starsze.
<>Dlatego Zarząd Miejskiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie zorganizował spotkanie kandydatów, którzy wyrazili chęć udziału w tym niezwykle barwnym i nietuzinkowym wydarzeniu kulturalno-rozrywkowym. W kawiarence Zespołu Opiekuńczego przy ulicy Niepodległości zgromadziło się kilkunastu pełnych werwy z poczuciem humoru seniorów, w większości pań.

Z pewnością będzie to ciekawy temat, który pozwoli zaprezentować seniorom ich talenty aktorskie oraz wyzwoli intelektualną i osobowościową rywalizację. A przede wszystkim zapewni doskonałą zabawę, do której zaprasza Zdzisława Kopowska, ubiegłoroczna uczestniczka wyborów, zdobywczyni tytułu Miss Efektu.

Pana Ryszarda Czernego, 73-latka zapytaliśmy dlaczego zdecydował się wystąpić w tegorocznych wyborach? Lubi nowe wyzwania.

Wybory Miss i Mistera cieszą się zainteresowaniem starszych tczewian, bowiem łącznie w szesnastu edycjach wzięło udział…