Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Festiwal Karaoke w tczewskim CAON

W Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych odbył się drugi Festiwal Karaoke.

Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych już po raz drugi zorganizowało Wojewódzki Festiwal Karaoke, na którym wystąpiło blisko 60 osób z całego województwa pomorskiego.

Impreza została zorganizowana dla dzieci niepełnosprawnych przez Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie. Na scenie, często po raz pierwszy w życiu, wystąpiło blisko 60 wokalistów. Oprócz przedstawicieli tczewskiej placówki byli wykonawcy z Warlubia, Wałcza, Gdyni, Tucholi, Kołozębia, Bartoszyc, Starogardu Gdańskiego, Kolnika i Nowego Dworu Gdańskiego. Śpiewali dla swoich rówieśników i znajomych, którzy szczelnie wypełnili salę Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych.

Muzyka to świetna zabawa i integracja – znane piosenki jednoczyły, pozwoliły zbudować wspaniałą atmosferę. Konkurs był przeprowadzony w wielu kategoriach – śpiewały dzieci ze szkół podstawowych, także gimnazjaliści i soliści ze Szkół Przysposabiających do pracy, Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy. Wyróżnienia i nagrody otrzymali WSZYSCY.

Strona www Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:50 - Kulturalne Pogaduszki

  Goście redaktor Barbary Jackiewicz mówią o imprezach organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz innych działaniach tej placówki (wydanie z 2 lipca 2020)

 • 18:00 - Msza Święta

  PREMIERA! Relacja z niedzielnej mszy z kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Turzu (godz. 11.15)

 • 19:00 - Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:30 - Pytania do Prezydenta

  Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (wydanie z 30 czerwca 2020 r.)

 • 19:50 - Graminator

  Program o grach wideo. Najświeższe informacje, ciekawostki, premiery, a także projekty niezależne, ukryte perełki oraz tytuły retro

 • 20:00 - Pytania do Starosty

  Starosta tczewski Mirosław Augustyn w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (wydanie z 30 czerwca 2020 r.)

 • 20:20 - Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM