Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

II Festiwal Karaoke Osób Niepełnosprawnych
Nasz Tczew

Festiwal Karaoke w tczewskim CAON

W Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych odbył się drugi Festiwal Karaoke.

Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych już po raz drugi zorganizowało Wojewódzki Festiwal Karaoke, na którym wystąpiło blisko 60 osób z całego województwa pomorskiego.

Impreza została zorganizowana dla dzieci niepełnosprawnych przez Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie. Na scenie, często po raz pierwszy w życiu, wystąpiło blisko 60 wokalistów. Oprócz przedstawicieli tczewskiej placówki byli wykonawcy z Warlubia, Wałcza, Gdyni, Tucholi, Kołozębia, Bartoszyc, Starogardu Gdańskiego, Kolnika i Nowego Dworu Gdańskiego. Śpiewali dla swoich rówieśników i znajomych, którzy szczelnie wypełnili salę Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych.

Muzyka to świetna zabawa i integracja – znane piosenki jednoczyły, pozwoliły zbudować wspaniałą atmosferę. Konkurs był przeprowadzony w wielu kategoriach – śpiewały dzieci ze szkół podstawowych, także gimnazjaliści i soliści ze Szkół Przysposabiających do pracy, Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy. Wyróżnienia i nagrody otrzymali WSZYSCY.

Strona www Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych.