Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Poznaliśmy pracodawców roku 2021
Nasz Tczew

Poznaliśmy pracodawców roku 2021

Cztery firmy zostały laureatami tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego” zorganizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie. Przedstawiciele zwycięskich firm opowiedzieli nam, w jaki sposób działają ich zakłady oraz jak wiele zawdzięczają zaangażowaniu swoich pracowników.

Gala konkursu „Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego 2021” odbyła się w sali obrad w Starostwie Powiatowym w Tczewie. Nagrody i wyróżnienia wręczał starosta oraz nowa dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie. W tegorocznej edycji konkursu przyznano dwie nagrody w kategorii mały pracodawca. Statuetki powędrowały do firmy PPHU „LIKA” Zbigniewa Kohlandta, która działa w branży handlowej oraz do restauracji Piaskowa Piotra Rezmera, działającej w Tczewie już od ponad 30 lat.

W kategorii średni pracodawca główną nagrodę otrzymała firma AX Mebel Grzegorza Chruściela, która zajmuje się m.in. produkcją mebli. Z kolei w kategorii duży pracodawca jedno z wyróżnień otrzymała spółka miejska, Zakład Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie.

Główną nagrodę w kategorii duży pracodawca otrzymała firma, która w ubiegłorocznej edycji konkursu zdobyła wyróżnienie. Mowa o spółce świadczącej usługi medyczne Medical Medycyna.