Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Sadowa TTBS
Nasz Tczew

Budynek na Sadowej prawie gotowy

Pierwszy budynek mieszkalny nowego osiedla przy ulicy Sadowej jest już niemal gotowy. Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oferuje w nim mieszkania na wynajem z finansową partycypacją w kosztach budowy wynajmujących.

Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wybuduje przy ulicy Sadowej w Tczewie nowe osiedle, składające się z minimum trzech budynków wielomieszkaniowych. Będą w nich lokale na wynajem.
Budowa pierwszego budynku przy ulicy Sadowej w okolicy siedziby prokuratury przebiegała bez większych problemów i inwestycja jest obecnie na finiszu. Zapytaliśmy prezesa TTBS Arkadiusza Woźniaka jakie są warunki i koszty wynajmu mieszkań w obiekcie przy ulicy Sadowej?

Czterokondygnacyjny obiekt ma 34 mieszkania. W pierwszym naborze przeprowadzonym w czerwcu i lipcu zgłosili się najemcy na 28 lokali. Zostało więc tylko 6, a ci którzy chcieliby tu zamieszkać mają czas na złożenie wniosków do urzędu miejskiego w ramach drugiego naboru do 28 października.

Blok na Sadowej będzie posiadał windy i będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Wyposażenie mieszkań będzie wyższe niż w tak zwanym standardzie deweloperskim – na przykład łazienki będa już niemal kompletne. Przy budynku zaplanowano miejsca parkingowe