Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

konrad voice kids
Nasz Tczew

Czy Konrad odwróci fotele?

10-letni tczewianin Konrad Repiński wystąpi w najpopularniejszym w naszym kraju programie wokalnym z udziałem dzieci. Trzecia edycja The Voice Kids startuje 1 stycznia i właśnie tego dnia będzie można zobaczyć Konrada. Czy swoim śpiewem odwróci chociaż jeden z trzech czerwonych foteli jurorów?

Chociaż ma dopiero 10 lat, to już dał się poznać mieszkańcom Tczewa. Jako zdolny młody wokalista prezentował się w publicznych wydarzeniach integracyjnych, patriotycznych, konkursach. Widzowie Tetki mogli się też przekonać o aktorskich umiejętnościach Konrada Repińskiego w spektaklu “Chłopcy z placu broni”, w którym zagrał Nemeczka.
Od niespełna dwóch lat zakochany jest w teatrze. Dzięki Karolowi Świtajskiemu z gdańskiego stowarzyszenia Ingenium Konrad z wielkim entuzjazmem i niebywale szybko poznaje tajniki musicalu. Zanim trafił na casting do Ingenium, jego talent odkryła w Tczewie Agata Sowa, nauczycielka muzyki w szkole podstawowej nr 11, zarazem trenerka wokalna w Centrum Kultury i Sztuki.

Konrad uwielbia sport. Już jako pięciolatek trenował piłke nożną i potem dobrze się w tej dyscyplinie rozwinął. Zwyciężał z kolegami wiele turniejów, jest od kilku lat adeptem Akademii Młodych Orłów, a grał nie tylko z czołowymi zespołami polskimi, występował też przeciwko Manchesterowi City czy AC Milan. Na razie udaje mu się pogodzić naukę w szkole i swoje pasje – sportową i muzyczną.
Zarówno Agata Sowa jak i prowadzący Ingenium podkreślają Konrada zaangażowanie w naukę i dojrzałość, to że potrafi słuchać, wyciągać wnioski.

The Voice Kids to najbardziej znany w naszym kraju wokalny talent show z udziałem dzieci. Juz odcinki pierwszej edycji miały oglądalność powyżej dwóch milionów widzów. Castingi do trzeciej rozłożono w czasie na kilka tygodni, łącznie wzięło w nich udział kilka tysięcy dzieci. Z tak ogromnej rzeszy do tegorocznej, czyli trzeciej edycji, wybranych zostało niespełna sto dzieci. Tylko ponad połowę z nich będzie można zobaczyć w programie. Konrad na castingu zaśpiewał nietypowe jak na dziecko piosenki. W zasadzie sam je wybrał, a jego opiekunowie zaakceptowali ten wybór…

Czy na Konrada zwrócą uwagę zasiadający w czerwonych fotelach tyłem do śpiewajacych jurorzy Voice Kids? Odpowiedź na to pytanie poznamy pierwszego stycznia w środę wieczorem, kiedy to TVP 2 wyemituje dwa pierwsze odcinki trzeciej edycji tego programu.