Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Dobry Targ w Stanisławiu przyciągnął tłumy
Nasz Tczew

Dobry Targ w Stanisławiu przyciągnął tłumy

W minioną niedzielę w Oklaskach w Stanisławiu odbył się pierwszy Dobry Targ, który przyciągnął tłumy. Mieszkańcy Tczewa i najbliższej okolicy nie tylko kupowali naturalne produkty i odpoczywali na trawie, ale przede wszystkim cieszyli się z możliwości spotkania się z ludźmi po wielu miesiącach lockdownu.

Dobry Targ powstał z myślą o ludziach, którzy wolą wartościowe wyroby i chcą wspierać lokalny biznes. Wśród 26 wystawców było między innymi Koło Gospodyń Wiejskich Lubiszewo-Stanisławie.

Uczestnicy, których do Oklasków w Stanisławiu przybyło bardzo wielu, byli zadowoleni z Dobrego Targu. Choćby po ilości zaparkowanych aut wyraźnie było widać, że mieszkańcy są już zmęczeni izolacją związaną z pandemią. Spytaliśmy organizatorki, czy planują drugą edycję Dobrego Targu.

Na koniec dodajmy, że w weekend można było skorzystać także z innych smakowych atrakcji. W Tczewie na bulwarze nad Wisłą odbył się pierwszy po pandemii zlot food trucków. Mieszkańcy mogli spróbować m.in. amerykańskich burgerów, belgijskich frytek, czy włoskiej pizzy.