Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

parkingi 1 listopada
Nasz Tczew

Dodatkowe miejsca parkingowe przy tczewskich cmentarzach

Policjanci apelują o ostrożność 1 listopada w rejonie cmentarzy, gdzie zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Przy nekropoliach będą kierować ruchem i wskazywać dodatkowe miejsca do parkowania.

Miejski Zarząd Dróg we współpracy z tczewskimi firmami tradycyjnie uzgodnił udostępnienie dodatkowych miejsc parkingowych o czym powiedział nam dyrektor Zakładu Usług Komunalnych Przemysław Boleski.


1 listopada nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ulicy 30 Stycznia i ulicy Bałdowskiej w Tczewie. Będą one obowiązywać w okolicach cmentarzy. Należy zwrócić szczególną uwagę na obowiązujące znaki drogowe, które wskazywać będą nowe zasady ruchu. Policjanci będą obecni przy nekropoliach, aby kierować ruchem i wskazywać dodatkowe miejsca do parkowania na udostępnionych na ten czas parkingach. Ich obecność ma na celu zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na drogach. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich wskazań. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej również powinny być świadome zmian. W związku z organizacją ruchu w rejonie cmentarzy wystąpią zmiany w rozkładach jazdy autobusów.