Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

In Memoriam 2015
Nasz Tczew

Festiwal In Memoriam 2015 za nami

Czarno-biały festiwal In Memoriam przyciągnął nie tylko fanów Ciechowskiego.

W piątek odbyła się czternasta edycja In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego. Jak co roku nie zabrakło imprez towarzyszących festiwalowi.

Telewizja TeTka Tczew od lat towarzyszy Festiwalowi nagrywając wszystkie występy, zarówno konkursowe jak i koncerty gwiazd. Niebawem na naszej antenie pokażemy dłuższą relację z tegorocznej edycji.

Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego:
– Grand Prix (6000 zł) – Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego – Hatbreakers,
– I Miejsce (5000 zł) – Nagroda Prezydenta Miasta Tczewa – Box Anima,
– Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta Gdańska (3000 zł) – Bregma,
– Nagroda Specjalna Stowarzyszenia „Porozumienie na Plus” (2500 zł) – Bacteryazz,
– Nagroda Specjalna Starosty Tczewskiego (2000 zł) – Agata Zakrzewska,
– Nagroda Specjalna Telewizji „TeTka” w Tczewie (2000 zł) – Miss Hapen,
– Nagroda fanklubu Republiki i Grzegorza Ciechowskiego „Republika Marzeń” – sponsorowany występ podczas koncertu z okazji Dnia Białej Flagi 23 kwietnia 2016 roku w Toruniu i umieszczenie jednego nagrania muzycznego na składance CD pt.: „Dzień Białej Flagi 2016” – State Urge,
– Nagroda polskiej wytwórni muzycznej RKDF i Mediapixel – wydanie płyty CD z materiału powierzonego w nakładzie 300 sztuk – JMJ Influence Trio,
– Nagroda Wojciecha Galińskiego i Marii Wasiewicz-Galińskiej dla wyróżniającego się instrumentalisty (1000 zł) – wokalista zespołu Hatbreakers, Paweł Bergel.

Wszystkim uczestnikom Konkursu gratulujemy – w tym roku wykonawcy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom. Publiczność nie żałowała oklasków, a wieczór uświetnił występ Pauli Brzóski i gwiazdy – Krzysztofa Zalewskiego, który brawurowo wykonał utwór „Nie pytaj o Polskę” z repertuaru Obywatela G.C.