Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

ciechowski zap
Nasz Tczew

Jubileuszowy In Memoriam z młodymi artystami

W sobotę w parku przy Centrum kultury i Sztuki odbędą się najważniejsze wydarzenia dwudziestej edycji In memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego czyli koncert XV Konkursu Piosenek Ciechowskiego oraz koncert z udziałem znanych, chociaż jeszcze młodych artystów – głównie wokalistek – interpretujących utwory lidera Republiki i Obywatela G.C.

Festiwalowi towarzyszyć będzie gra miejska, która startuje w sobotę o godzinie 13.00 przy czarno-białej lokomotywie na tczewskim dworcu. Polecamy również obejrzenie wystawy plenerowej, jaką można zobaczyć przed wejściem do Centrum Kultury i Sztuki, przygotowanej przez Fabrykę Sztuk.

Finałem In memoriam będzie koncert promujący płytę „Orchestral tribute to Grzegorz Ciechowski” Orkiestry Kameralnej Progress. To jedyne wydarzenie biletowane w ramach festiwalu. Wejściówka jest bezpłatna, należy ją odebrać w kasie Centrum Kultury i Sztuki. Koncert, podczas którego utwory Ciechowskiego będa interpretowane przez klasyczną orkiestrę, odbędzie się w niedzielę w sali Centrum Kultury i Sztuki o godzinie 17.00.