Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Konrad Repiński spotkał się z fanami
Nasz Tczew

Konrad Repiński spotkał się z fanami

Znany z „Akademii Pana Kleksa” Konrad Repiński spotkał się z fanami w Miejskiej Bibliotece Publicznej. 14-letni tczewianin opowiedział o swojej karierze sportowej, muzycznej i aktorskiej, w tym o zupełnie nowym projekcie, czyli widowisku muzycznym promującym nowy film z panem Kleksem.

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie gościła Konrada Repińskiego, 14-letniego tczewianina, który zagrał Alberta w najnowszej ekranizacji książki „Akademia Pana Kleksa”. Zanim uczestnicy spotkania poznali ciekawostki o kręceniu filmu, dowiedzieli się także o wszechstronnych zdolnościach młodego tczewianina. W trakcie spotkania można było zobaczyć krótkie filmiki opowiadające o sportowych, wokalnych oraz aktorskich zainteresowaniach Konrada. Spytaliśmy młodego aktora, jak odbiera spotkania z fanami.

Pytań do Konrada padło naprawdę dużo. Fanki i fani aktora byli ciekawi, jak ocenia współpracę z innymi aktorami, czy też w jaki sposób nakręcono scenę w zimnej wodzie. Sporo uwagi poświęcono nowości, czyli widowisku pt. „Akademia Pana Kleksa: Muzyczna Szkoła Wyobraźni”, które od kilku tygodni odbywa się w największych miastach Polski.

Barwa głosu Konrada w ostatnich miesiącach zmieniła się – nie przypomina już chłopięcego głosu Alberta z filmowej „Akademii Pana Kleksa”. Dopytaliśmy Konrada, czy według niego wpływa to na odbiór jego postaci w trakcie spektaklu. Spytaliśmy również, w jaki sposób godzi naukę w szkole z występami na scenie.

Pod koniec spotkania Konrad wraz z publicznością zaśpiewał piosenkę pt. „Podróż Alberta”, a następnie rozdawał autografy. Obecnie fanów „Akademii Pana Kleksa” najbardziej nurtuje pytanie, kiedy będzie ciąg dalszy.