Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

konrad szansa
Nasz Tczew

Konrad zaśpiewa w Szansie na Sukces

Młodego tczewianina Konrada Repińskiego w najbliższą niedzielę będzie można zobaczyć w znanym programie TVP2 „Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020″.

Jedenastoletni tczewianin Konrad Repiński wystąpił w znanym programie telewizji polskiej Szansa na Sukces. Zaśpiewał w jednym z trzech odcinków, będących eliminacjami do Eurowizji Junior dwa tysiące dwadzieścia. Dzieci śpiewały w nim znane piosenki z bajek, takich jak Król Lew, Pocahontas czy Kraina Lodu.

Talent wokalny Konrada widzowie TVP 2 poznali już na początku tego roku, kiedy emitowana była tegoroczna edycja The Voice Kids. Śpiewany przez tczewianina utwór z filmu Podróże Pana Kleksa spodobał się wszystkim jurorom, aktualnie na kanale Youtube ma blisko 1 milion 300 tysięcy odsłon.

Uczeń tczewskiej jedenastki rozwija swoje wokalne i aktorskie umiejętności pod opieką Karola Świtajskiego ze stowarzyszenia teatralnego Ingenium. Widzowie Tetki mieli okazję oglądać Konrada w głównej roli musicalu Chłopcy z Placu Broni czy podczas festiwalu Mini Gdynia Open, w którym zwyciężył w swojej kategorii i zdobył nagrodę publiczności. Aktualnie Konrad przygotowuje się do roli Adasia Niezgódki w spektaklu “Akademia Pana Kleksa”, którego premiera odbędzie się czwartego października w Teatrze Miniatura w Gdańsku. Pracuje również nad swoim pierwszym autorskim materiałem.