KP Gryf Centrum
Nasz Tczew

Piłkarze Gryfa rozgromili Centrum

Dobrze radzi sobie w klasie okręgowej beniaminek z Tczewa – KP Gryf. W minioną sobotę pokonał na stadionie miejskim przy ulicy Bałdowskiej aż 7:1 Centrum Pelplin.

Pierwszego gola po kwadransie gry zdobył Mateusz Górski po podaniu Antoniego Ota. Asystent przy pierwszej bramce 5 minut później podwyższył na 2:0.

Goście z Pelplina mieli szansę na gola kontaktowego, ale bramkarz gospodarzy Igor Błaszkowski obronił rzut karny. W 36 minucie publiczność ponownie uratował Ot zdobywając dla Gryfa trzeciego gola Wynik pierwszej połowy na 4:0 precyzyjnym strzałem ustalił Kacper Sztuka.

W drugiej części meczu ten sam zawodnik zdobył piątą bramkę dla Gryfa, co ciekawe trzecią asystę zaliczył w meczu Ot. Szósty gol padł po dalekim podaniu Aleksandra Ciskowskiego a drugie trafienie zanotował Górski. Mariusz Wroński zdobył dla Centrum w końcówce gola honorowego, ale ostatnie słowo należało do tczewskiego Gryfa. Bramkę ustalającą wynik meczu na 7:1 zdobył Górski, który tym samym ustrzelił hat-tricka.