Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Porozmawiaj z prezydentem w drodze do pracy
Nasz Tczew

Porozmawiaj z prezydentem w drodze do pracy

Prezydent Tczewa proponuje mieszkańcom wspólny spacer do pracy w każdy czwartkowy poranek. Włodarz wyszedł z taką inicjatywą po to, aby zadbać o swoje zdrowie jak i porozmawiać z mieszkańcami, którzy obawiają się oficjalnej atmosfery urzędu. W pierwszym spacerze uczestniczył społecznik, który poruszył temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent Mirosław Pobłocki przyjmuje interesantów w swoim gabinecie w Urzędzie Miejskim w każdy czwartek o godzinie 15, jednak dla tych, którzy obawiają się oficjalnej atmosfery w ratuszu włodarz przygotował alternatywę – wspólny spacer w drodze do pracy. Od 5 maja w każdy czwartek będzie można spotkać prezydenta około godziny 7:30 na trasie pomiędzy skrzyżowaniem ul. Bałdowskiej z Nowowiejską a Urzędem Miejskim.

Podczas pierwszego spaceru wzdłuż ulicy Bałdowskiej Mirosławowi Pobłockiemu towarzyszył społecznik z Lubiszewa Tczewskiego, który reprezentuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Prezydent zachęca mieszkańców, aby dołączali do niego w czwartkowe poranki. Jest to zarówno okazja, aby porozmawiać z włodarzem na dowolny temat, jak i korzyść dla zdrowia.