Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Powieś na ścianie cztery pory roku
Nasz Tczew

Powieś na ścianie cztery pory roku

Urząd Miejski już po raz dziewiąty zorganizował konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w Tczewie”, z którego zdjęcia trafiły do miejskiego kalendarza. Do konkursu zgłosiło się 26 osób. Pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Małkiewicz.

W holu Urzędu Miejskiego przy pl. Piłsudskiego na pierwszym piętrze prezentowana jest wystawa wybranych prac, które zostały zgłoszone do dziewiątej edycji konkursu „Cztery pory roku w Tczewie”. Pula nagród wynosiła 4 tys. zł. Trzecie miejsce zajął Artur Łobocki, drugie Maciej Kulla, a pierwsze Krzysztof Małkiewicz, który otrzymał w nagrodę 1500 zł. Więcej zdjęć zwycięzcy można znaleźć na Facebooku.

Wyróżnienia otrzymały wszystkie pozostałe osoby, których zdjęcia znalazły się w kalendarzu. Są to Anna Krzyżanowska, Jacek Cherek, Aleksandra Turzyńska i Anna Wytrążek.

W skład jury weszła dyrektor Fabryki Sztuk Alicja Gajewska, dyrektor CKiS Tomasz Hildebrandt, dyrektor MBP Krzysztof Korda oraz fotografik Sławomir Gawroński. Kalendarz na nadchodzący 2023 rok można kupić w kasie Urzędu Miejskiego przy ul. 30 Stycznia.