Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

zamknięcie wiadukt
Nasz Tczew

Przed wymianą wiaduktu przygotowują objazd

W związku z wymianą wiaduktu nad torami od 15 listopada zamknięty będzie przejazd w kierunku od ulicy Mostowej do ulicy Kolejowej. Trwa przygotowywanie drogi objazdowej, która umożliwi jedyne połączenie w ruchu kołowym z osiedlem Zatorze.

Blisko piętnaście miesięcy trwać będzie wymiana wiaduktu nad torami przy dworcu PKP, będącego przedłużeniem ulicy Mostowej w kierunku ulicy Kolejowej.


Trwa przygotowywanie drogi objazdowej, która umożliwi jedyne połączenie w ruchu kołowym z osiedlem Zatorze. Tymczasowy przejazd jest budowany na nasypie umieszczonym na bocznym boisku stadionu piłkarskiego przy ulicy Elżbiety.

Wykonawca zadania poinformował, że zmiana organizacji ruchu wprowadzająca zakaz przejazdu przebudowywanym wiaduktem będzie obowiązywać od piętnastego listopada.
Objazdy poprowadzone zostaną analogicznie jak w przypadku zeszłorocznego zamknięcia mostu nad kanałem Młyńskim w ulicy Łąkowej, czyli przez ulicę Malinowską do drogi krajowej nr 91. Ruch pojazdów osobowych możliwy będzie na wiadukcie w ciągu ulicy 1-Maja. Objazd przez boisko przy ul. Elżbiety będzie uruchomiony w późniejszym etapie.