Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Tczewianie pożegnali wakacje z Telkabem
Nasz Tczew

Tczewianie pożegnali wakacje z Telkabem

Tegoroczne wakacje zakończyły się w Tczewie w rodzinnym i ekologicznym stylu. Wszystko za sprawą pikniku zorganizowanego przez Telkab i National Geographic. Były warsztaty twórcze, zabawy przyrodnicze, bliskie spotkania z naturą oraz zajęcia dla ducha i ciała.

Pożegnanie wakacji z Telkabem odbyło się w Centrum Kultury i Sztuki. Główną atrakcją było samodzielne wykonanie tak zwanego lasu w słoju z pomocą przedstawicieli National Geographic. Atrakcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Z uwagi na deszczową aurę większość atrakcji była dostępna w budynku Centrum Kultury i Sztuki. Nie zabrakło jednak odważnych uczestników, którzy nie przestraszyli się pogody i postanowili w pobliskim parku poszukać owadów. Pomogli im w tym Dzicy Przyrodnicy.

Podczas wydarzenia można było spróbować lemoniady od National Geographic czy też skorzystać ze stanowiska Telewizji Kablowej Telkab oraz studia mobilnego Telewizji Tetka Tczew. Nie zabrakło także jogi kreatywnej dla dzieci oraz warsztatów dla rodziców. Mieszkańcy mogli również odkryć tajemnice drzew wraz z Kamyk Studio z Gdańska.

Dłuższą relację z pożegnania wakacji z Telkabem będzie można wkrótce zobaczyć na antenie Telewizji Tetka.